Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ବାରିପଦାରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ! ଛେଳି ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ୫ ଜଣ

5/06/2020 at 8:36 PM

ବାରିପଦା, ୦୫|୦୬:  ଛେଳି ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ । ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ । ବାରିପଦା ପୌର ପରିଷଦ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏକ ଲୋମହର୍ଷକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ଜଣେ ୫୦ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଛେଳି ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଅନ୍ୟ ୫ ଜଣ ଲୋକ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଇଥିବା ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ବାରିପଦା ମୁନିସପାଲଟିର ୨୫ ନମ୍ବର ଓ୍ୱାର୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଲବଣି ଅଞ୍ଚଳରେ । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସେହି ଓ୍ୱାର୍ଡର ରବି କାଳନ୍ଦୀ ଓ ତାଙ୍କ ବ.ସ ୫୦ ବର୍ଷ । ରବିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଛେଳି ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ଲୋକ । ଆଉ ଫଇସଲା କରିଥିଲେ ଅନସ୍ପଟ୍ । ପୁରା କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ଭଳି ନିଜେ ବିଚାର କରି ନିଜେନିଜେ ଦଣ୍ଡ ଦେଇଥିଲେ ଷ

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ପବନା ବାସ୍କେ(୬୦) ତାଙ୍କର ୨ ନାବାଳକ ପୁଅଙ୍କ ସମେତ ସପନ ସିଂ ଓରଫ ମନୁ ଏବଂ ଟାଙ୍ଗୁରୁନାମକ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ମିଶି ରବିଙ୍କୁ ନିର୍ଘାତ ପିଟିଥିଲେ । ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଏହି ଘଟଣାଟି ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ରବିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଁଚିବା ବେଳକୁ ଘଟଣାଟି ଆଉ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଭିତରେ ନଥିଲା । ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାଯାଇଛି, ପବନା ଓ ତାର ୨ ପୁଅ ଓ ଅନ୍ୟ ୨ ସହଯୋଗୀ ରବି କାଳନ୍ଦୀକୁ ଠେଙ୍ଗା କାଠ ଗଣ୍ଡିରେ ନୃଶଂସ ଭାବେ ପିଟିବା ସହ ବିଧାଗୋଇଠା ବି ମାରିଥିଲେ । ରବି ହାତ ଯୋଡି କାକୁତି ବିନତି କରିଥିଲେ ବି ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ତାହା କଥା ଶୁଣିନଥିଲେ କି ତାକୁ ପାଣି ମୁନ୍ଦାଏ ଦେଇନଥିଲେ ।  ମାଡପିଟରେ ରବିର ମୁଣ୍ଡରେ ଜୋର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ମାଡ ମାରିବା ପରେ ରବିକୁ ଘୋଷାଡି ଘୋଷାଡି ନେଇ ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ ଆରପାଖରେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ ଆକ୍ରମଣକାରୀ । ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପିଆରଏମ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇ ଘଟଣାର ଛାନଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି । ୨ଜଣ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts