Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ବିଧାନସଭାରେ ତାରା କାହାକୁ ଦେଲେ ଉଡନ୍ତା ଚୁମ୍ବନ (ଫ୍ଲାଇଂ କିସ୍) ଜାଣନ୍ତୁ

19/11/2019 at 12:28 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୯।୧୧: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି । ଏଥର ଗୃହରେ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ତାରା । ବିଧାନସଭାରେ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଇଂ କିସ୍ ଦେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ତାରା । ବିଧାନସଭାରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ତାରା ବାହିନୀପତି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

କେତେବେଳେ ଗୃହରେ ନାରାବାଜି କରିବାରେ ଆଗରେ ଥାଆନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ପୋଡିୟମ୍ ଉପରକୁ ଚଢିବାର ମଧ୍ୟ ନଜିର ରହିଛି । ମାତ୍ର ଆଜି ଏକ ଭିନ୍ନ ଅବତାରରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଅଧିକ ଖୁସି ଥିବାଭଳି ମନେହେଉଥିଲେ । ପ୍ରଶ୍ନକାଳରେ କହିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ତାରା ଏଭଳି କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ପ୍ରଶ୍ନକାଳରେ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳର ସମସ୍ୟା ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଜୟପୁର ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି । ମାତ୍ର ବାଚସ୍ପତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ତାଙ୍କୁ କହିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ତାରା ତାଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଇଂ କିସ୍ କରିଛନ୍ତି । କହିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ତାରାଙ୍କ ଏହି ଫ୍ଲାଇଂ କିସ୍ କୁ ନେଇ କିଛି ସମୟ ଧରି ଗୃହରେ ହସ୍ୟରୋଳ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳର ସମସ୍ୟାକୁ ଗୃହରେ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିଥାନ୍ତି ତାରା । ତେବେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ବିଧାୟକ ହିସାବରେ ତାରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କହିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାନ୍ତି ବାଚସସ୍ପତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର । ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅନୁୁରୂପ ଘଟଣାକ୍ରମରେ ବାଚସ୍ପତି ତାଙ୍କୁ କହିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ତାରା ଖୁସିବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଇଂ କିସ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts