Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ବଳଦ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ବଜ୍ରାଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ରାଇଦାସଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ସବନମ୍‌ ଶିରିନ୍‌ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ , କୋଭିଡ୍‌ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଏମସ୍‌ରେ ହେଉଥିଲେ ଚିକିତ୍ସିତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବାପଘର ଲୋକ ଆଣିଲେ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ଶ୍ବଶୁରଘର କହୁଛନ୍ତି ପଡିଗଲେ ବାଥରୁମ୍‌ରେ
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯୭୯୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା…
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି : ୫ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୮ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୧୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସହିଦ ମନୋଜ ବେହେରାଙ୍କ ଦାଦାକୁ ତଣ୍ଟିଆ ମାରିବା ଘଟଣାରେ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିଲା: ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଏତଲା, ଗିରଫ ଓ ବହିଷ୍କାର ଦାବି

22/02/2019 at 6:20 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୨|୨: ନିଆଳି ରତନପୁରରେ ସହିଦ ମନୋଜ ବେହେରାଙ୍କ ଦାଦାକୁ ତଣ୍ଟିଆ ମାରିବା ଘଟଣାରେ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।  ବିଶେଷ କରି ପାକିସ୍ତାନୀ ମିଡିଆରେ ଏହି ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଦେବାଶିଷଙ୍କ ଉପରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ଚାପ। ବିରୋଧୀ ଏବେ ଦେବାଶିଷଙ୍କୁ ଘେରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି।  ସେପଟେ ଦେବାଶିଷ କିଛି ଭୁଲ କରିନାହାଁନ୍ତି, ସବୁ ଭୁଲ ମିଡିଆର ବୋଲି ଆଜି ମୁହଁଖୋଲି କହିଛନ୍ତି ସହିଦଙ୍କ ଦାଦା ଚୈତନ୍ୟ ବେହେରା ।…

ସହିଦ ମନୋଜ ବେହେରାଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଆ ମାରିବା ଘଟଣା ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ତଣ୍ଟିରେ କଣ୍ଟା ହୋଇ ଲାଗିଛି । ବାରବାଟୀ ବିଧାୟକ ଯେତେଥର କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଆଉ ଥମିବାର ନାଁ ଧରୁନି । ପାକିସ୍ତାନ ମିଡିଆରେ ଏହି ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ବିରୋଧୀ ବିଜେପି ଆଉ କଂଗ୍ରେସ ଦେବାଶିଷଙ୍କ ସହ ବିଜେଡିକୁ ଘେରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

ବିଜେପି ଏକ୍ସ ସର୍ଭିସମେନ ସେଲ୍ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ଦେବାଶିଷଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବି କରିଛି। ଦେବାଶିଷଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦେବ ବୋଲି କହିଛି ବିଜେପି ।  ସେପଟେ ଦେବାଶିଷଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଖୋଲି ଦେଇଛି କଟକ ନଗର କଂଗ୍ରେସ । ଆଜି ନଗର କଂଗ୍ରେସର ମହିଳାମାନେ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବାଦାମବାଡ଼ି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଦେବାଶିଷଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କରିବା ଲାଗି ବିଜେଡିକୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଛି କଂଗ୍ରେସ।

 ସହିଦଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଆ ମାରିବା ଘଟଣା ଓଡ଼ିଶା ଡେଇଁ ପାକିସ୍ତାନ ମିଡିଆରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ଗତକାଲି ପୁଣିଥରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ ଦେବାଶିଷ । ପୁଣିଥରେ ଭୁଲ ମାଗିବା ସହ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆଉ ରାଜନୀତି ନକରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ସେପଟେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଜି ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ସହିଦ ମନୋଜଙ୍କ ଦାଦା ଚୈତନ୍ୟ ବେହେରା । ଦେବାଶିଷ ଅତି ଭଦ୍ରଲୋକ, ସେ କୌଣସି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସବୁ ଭୁଲ ମିଡିଆର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଚୈତନ୍ୟ |

ଦେବାଶିଷ ତଣ୍ଟିଆ ମାରିବାର ଭିଡିଓ ପାକିସ୍ତାନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପାଖକୁ ଗଲା କେମିତି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରକୁ ନେଇ ଓଡ଼ିଶାକୁ ନିନ୍ଦିତ କରିବା ପଛରେ କାହାର ହାତ, କିଏ କାହା ଉପରେ ରାଗ ସୁଝାଇବାକୁ ଏହି କାଣ୍ଡ କରିଛି, ତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି ।

   Related Posts