Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଖଟି: ଖଟିଆରେ ଶୋଇ କରୁଛନ୍ତି ମସ୍ତି

29/04/2020 at 5:47 PM


ସାଲେପୁର୨୯।୦୪: “କାହାର ପୁଷ ମାସ ତ ଆଉ କାହାର ସର୍ବନାଶ।” କରୋନା ଭଳି ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ଵରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପଦକ୍ଷେପ ହାତକୁ ନେଉଛନ୍ତି। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ବାହାର ରାଜ୍ୟରୁ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଫିସରେ ହୋଇଥିବା ଅସ୍ଥାୟୀ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ୧୪ ଦିନ ରହିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି। ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ନୂଆ ବେଡ୍ ସହ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ସେଥିପାଇଁ ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ସେଥିପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚମାନଙ୍କୁ ସରକାର ଅଖଣ୍ଡ କ୍ଷମତା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି କ୍ଷମତାର କିଭଳି ଅପବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସ୍ବାମୀ।

କଟକ ଜିଲ୍ଲା ମହଣ ପଂଚାୟତର କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ ସେଣ୍ଟରରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମଜାମସ୍ତି। ବାହାର ରାଜ୍ୟରୁ ଫେରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସେଣ୍ଟର୍ ଖୋଲା ଯାଇଛି। ହେଲେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ପଡ଼ିଥିବା ଖଟିଆରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଯୁବକ ଶୋଇ ଭିଡିଓ କରି କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଟିକେ ଶୁଣନ୍ତୁ। ଏ ନେଇ ସାଲେପୁର ଥାନାରେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି।

   Related Posts