Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ ନିଖୋଜ, ତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଜଣାଇଲେ ମିଳିବ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର

2/06/2021 at 2:31 PM

ଅମୃତସର ୨।୬: ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ ଚାଲିଥିବା କନ୍ଦଳ ସମୟରେ ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ତାଙ୍କ ନିଖୋଜର ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଫଟୋ ସହ ନିଖୋଜଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ବୋଲି ଲେଖାଯାଇଛି । ଏହାସହ ସନ୍ଧାନକାରୀଙ୍କୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏହି ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକ ଜୋଡା ଫାଟକ ନିକଟରେ ଥିବା ରସୁଲପୁର କଲରରେ ସହିଦ ବାବା ଦୀପ ସିଂ ଜୀ ସେବା ସୋସାଇଟିର ସଭାପତି ଅନୀଲ ବଶିଷ୍ଟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଲଗାଯାଇଛି । ସୋସାଇଟି କହିଛି ଯେ, ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ ପୂର୍ବ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ନିର୍ବାଚନ ଜିତିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଦେଖା ନଥିଲା । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ ଦ୍ବାରା ଗଠିତ ୩ ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ କମିଟିର ଡକରାରେ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅଛନ୍ତି । ହାଇ କମାଣ୍ଡଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ସେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋର ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଯାହା ଥିଲା, ତାହା ଅଛି ଏବଂ ତାହା ଜାରି ରହିବ । ସେ ହାଇକମାଣ୍ଡଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ସ୍ବରରେ ପଞ୍ଜାବର ସତ୍ୟ ଏବଂ ହକ୍ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି । ସିଦ୍ଧୁ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କ ନାଁ ନନେଇ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି ଯେ ସତ୍ୟ ପ୍ରତାଡିତ ହୋଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ପରାଜିତ ହୋଇନଥାଏ । ୩ ଜଣିଆ କମିଟି ଦଳର ପାର୍ଟି ସ୍ବାର୍ଥରେ ଯାହା ପଚାରିଛନ୍ତି ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କମିଟିକୁ ସତର୍କ କରାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts