Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨ଶହ ଅତିକ୍ରମ କଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୭୯୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୭୭୮୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ଘରେ ପଶି ଲୁଟିଲେ, କଟୁରୀରେ ହାଣି ଖସିଗଲେ, ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ମୁଖ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ରୁ ଜବତ ହେଲା ୯ଟି ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ଲଫାପା, ବାନ୍ଧିନେଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ପାଟଣାରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପଥରରେ ପିଟି ହେଲା ବାଇକ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବାଲିଅନ୍ତାରେ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢାଉ, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲିରେ ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀରେ ୪ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୫.୩୨ ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ କଣ୍ଟେନର-ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟାଫ୍‌ନର୍ସ ମୌସୁମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ସହକର୍ମୀ କହିଲେ, ‘ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଛି’
  • ||

ଘରେ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ଲେଖି ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ମହିଳା ଆଇନଜୀବୀ ୨ ମାସ ପରେ ଫେରିଲେ ଘରକୁ… ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

11/08/2019 at 6:40 PM

ଜୟପୁର ୧୧|୮: ଜୟପୁରର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନିଖୋଜ ଆଇନଜୀବୀ ଆରତୀ ମିଶ୍ର ଘଟଣାରେ ଆସିଛି ଟ୍ଵିଷ୍ଟ। ଆରତୀଙ୍କ ନିଖୋଜକୁ ନେଇ ଜୟପୁର ଟାଉନ ଥାନାରେ ମାମଲା ଦାୟର ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ପୋଲିସ ଓ ପରିବାର ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ବି ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ।ଘର ଛାଡିବା ସମୟରେ ଆରତୀ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ପରିଵାର ଲୋକ ଆଶଙ୍କା କରୁଥିବା ବେଳେ ନିଖୋଜର ମାସେ ପରେ ଆରତୀ ଆଜି ହଠାତ୍ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଆରତୀଙ୍କ ଘର ବାହୁଡାକୁ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକ ଖୁସି ଵ୍ୟକ୍ତ କରିଥିବା ବେଳେ କାଳିଆର ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନକରି ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନିଜେ ଆରତୀ। ନିଖୋଜର ମାସେ ପରେ ହଠାତ୍ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଜୟପୁରର ଆଇନଜୀବୀ ଆରତୀ ମିଶ୍ର।ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଈଏ ହେଉଛି ପରିଵାରର ଦୃଶ୍ୟ।ମାସେ ପରେ ମାଆକୁ ପାଇ ପୁଅ ଝିଅ ଓ ସ୍ଵାମୀ ଏବେ ଖୁସିରେ ଆତ୍ମହରା।କିଏ ଆରତୀଙ୍କୁ ସ୍ନେହ କରୁଛି ତ ଆଉ କିଏ ଆଶିର୍ବାଦ ଦେଉଛି।

ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ଓ ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତିକୁ ନେଇ ଆରତୀ ଗତ ମାସ ୮ ତାରିଖରେ ଦାନ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ବାହାନାରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯାଇ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ନିଖୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏପରିକି ଯିଵା ପୂର୍ବରୁ ଘରେ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ ସହ ଏଟିଏମ୍ କାର୍ଡ ଓ ନିଜ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବି ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ।

ପରିବାର ଲୋକ ଓ ପୋଲିସ ଵିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ବି ନିରାଶ ହୋଈଥିଲେ।ଏପରିକି ଆରତୀଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମାଆଙ୍କ ଫେରିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପିଲ ବି କରିଥିଲେ।ତେବେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପୁରୀ ଚାଲି ଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି।ହେଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ କାଳିଆ ବାରଣ କଲେ ଓ ପରିବାରର ଭଲ ପାଇବା ଆଗରେ ମୃତ୍ୟୁ ବି ହାର ମାନିବାରୁ ସେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଆରତୀ।

ଆରତୀ ଜୟପୁରର ଜଣାଶୁଣା ଆଇନଜୀବୀ ସହ ଜଣେ ଆଗଧାଡିର ବିଜେଡ଼ି ନେତ୍ରୀ।ସେ ବିଜେଡି ଟିକଟରେ ଥରେ କାଉନସିଲର ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ବି ହୋଇଛନ୍ତି।ତେବେ ଗତ ବର୍ଷ ସାନ ପୁଅ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ଗୁରୁତର ଆହତ ହେବା ଓ ଘରୁ ବଡ ଧରଣର ଚୋରି ହେଵା ପରେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଭାଂଗି ପଡିଥିଲେ ଆରତୀ।ଏପରିକି ଏହି ଦୁଇଟି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପରିଵାରରେ ଅଶାନ୍ତି ବି ଲାଗି ରହୁଥିଲା।ତେଣୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କିମ୍ବା ପରିଵାର ଛାଡି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲି ଯିବାକୁ ଆରତୀ ବହୁ ପୁର୍ବରୁ ମନସ୍ଥ ବି କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଆରତୀଙ୍କ ଫେରିବା ପରେ ଆରତୀଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ନିଜ ଖୁସିରେ କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ।ଆଉ ଆରତୀଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଭିଡ ବି ଲାଗିଥିଲା।ଆରତୀଙ୍କ ଫେରିବା ପରେ ଏବେ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ଲହରୀ।କୁହାଯାଏ ଯେ ଘର କରିଥିଲେ ପଥର ପଡିଲେ ସହି। ତେଣୁ ଆରତୀ ପୂର୍ବ କଥା ଭୁଲି କାଳିଆଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଖୁସିର ସଂସାର କରନ୍ତୁ।

   Related Posts