Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଯୌତୁକ ମାମଲାରେ ଦଫା କାଟିବାକୁ ନେଉଥିଲେ ୬ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : କୁନ୍ଦେଇ ସରପଞ୍ଚ ନିଲମ୍ବିତ, ଭାରତମାଳା ଯୋଜନାକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ୨ ଦିନିଆ କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁର ଫାଷ୍ଟଗେଟ୍ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ହାତୀ ଆତଙ୍କରେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଯବାନ ଓ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବାଇକ୍ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଘରେ ବୋର ନ ହେବା ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ମିଶେଲ ଓବାମା

25/03/2020 at 10:59 AM

ନ୍ୟୁୟର୍କ ୨୫/୦୩ : କରୋନା ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଦେଶ ଲକଡାଉନ ହୋଇ ରହିଛି | ସରକାରଙ୍କ ଆଡ଼ଭାଇଜାରୀ ଜାରି କରିବା ପରେ ଲୋକେ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ରହିଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଚିନ୍ତା ଘରେ ବସି କରିବୁ କଣ ? ତଥାପି ଲୋକେ ନିଜ ନିଜ ଉପାୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବାରାକ ଓବାମା ମଧ୍ୟ ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | ବାରାକ ଓବାମାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିଶେଲ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି | ଟିଭି ହୋଷ୍ଟ ଆଲାନ୍ ଡିଜେରେସଙ୍କ ସହ ଟେଲିଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ସେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ପରିବାର ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ମିସେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକମାନେ କେବଳ ଘରେ ରହି ଆମେ ସମୟ କଟାଇବାକୁ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ। ମାଲିଆ ଏବଂ ଶଶା ଘରେ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ କରୁଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆମେ କେବଳ ଆମର ନିତ୍ୟକର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ବିରକ୍ତ ନହେବା ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ପାର୍ଟି କରୁଛି।

ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ଚାକିରି ହରାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ 100 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର୍ ରିଲିଫ୍ ପାଣ୍ଠି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଏହି ଟଙ୍କା ବେକାର କୃ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ। ଓଟିଟି ଜ୍ୟାଣ୍ଟ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ୟୁରୋପରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଗତି ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ୟୁରୋପୀୟ ୟୁନିଅନ୍ କମିଶନର ଥିଏରି ବ୍ରେଟନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ କମ୍ପାନୀ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି। ଚାପ ଯୋଗୁଁ ୟୁରୋପରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ସରକାର ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି।

   Related Posts