Monday, January 21, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଡ଼ାକି ୨ନାବାଳିକାଙ୍କୁ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ମାତ୍ର ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫୋନଯୋଗେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ପରିଚୟ

ରାଂଚି ୧୨/୧- ଝାରଖଣ୍ଡର ରାଂଚିରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଡ଼ାକି ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ୭ଦିନ ରଖି କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ।

ରାଂଚି ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବତୀ ସହ ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲା ଟାଟିସିଲଓ୍ଵାଇର ମନିଷ ନାମକ ଯୁବକ ।  ଏହି ଅପହରଣ ନେଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ସହ କିଏ କିଏ ସଂପୃକ୍ତ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଯାଇ ନଥିଲା ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ମନୀଷ ଏହି ୨ଜଣ ଝିଅଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ପଛରେ ମନୀଷର ସାଙ୍ଗ ବାଦଲ ମଧ୍ୟ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲା ।   ସେମାନେ ଅପହରଣ କଲାପରେ ବନ୍ଦୀକରି ଏହି ନାବାଳିକା ୨ଜଣଙ୍କୁ ସାତଦିନ ଧରି ରଖିଥିଲେ । ଏହି ମୌକାରେ ବାଦଲ ଓ ମନୀଷ ଅନ୍ୟସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଲଗାତାର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ପୀଡ଼ିତା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ମନିଷ ସହିତ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ ମାତ୍ର ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ରଂଗ୍ ନମ୍ବରର କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇ ଚିହ୍ନିଥିଲେ ବୋଲି ଯୁବତୀ ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମନୀଷ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ କରିବା ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧୁତା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ।  ମନିଷ ଓ ତାଙ୍କର କିଛି ସାଙ୍ଗ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଗଲାବେଳେ ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡ଼ାକିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ନିଜର ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଝିଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଡ଼ାକି ନେଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପିକନିକ୍ ବଦଳରେ ଅଜଣା ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ୭ ଦିନ ଧରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଯୁବତୀ ଥାନାରେ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାଦଲ ଓ ମନୀହକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

218 Views

   You May Also Like