Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ତିନିବର୍ଷ ଧରି ମହିଳା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ଯୁବକ କରୁଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ , ଶେଷରେ ସାଙ୍ଗସାଥିଙ୍କ ସହ ନିଶା ଦେଇ କଲା ଏମିତି କାମ

3/03/2019 at 8:25 PM

ହିସାର ୩/୩- ମହିଳା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ । ବ୍ଲାକମେଲ କରି ଜଣେ ଯୁବକ ତିନିବର୍ଷ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲାପରେ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ନିଶା ଦେଇ  ଏଭଳି କାମ କରିବା ଘଟଣା ପୋଲିସ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ  କରିବା ସହ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଧରିବାକୁ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି  ।

ରାନୀ ନାମକ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମୁକେଶର ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ପରିଚୟରୁ ବନ୍ଧୁତା ହେବାପରେ ଦିନେ ମୁକେଶ ରାନୀକୁ ବୁଲିବାକୁ ଡ଼ାକିଥିଲା । ମୁକେଶ ରାନୀକୁ ଏକ ନିରୋଳା ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ରାନୀ ରାଜି ହୋଇ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ କଳେବଳେ କୌଶଳେ ରାନୀ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲା ମୁକେଶ । ଏହି ସମୟରେ ରାନୀର ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ଉଠାଇରଖିଥିଲା ମୁକେଶ ।

ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖାଇ ବାରମ୍ବାର ରାନୀ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ କିଛିଦିନ ପରେ ଲୋଭ ଇନରେ ରହିବାକୁ ରାନୀକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲା । ରାନୀକୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ମୁକେଶ ରାନୀ ସହ ଲିଭ-ଇନରେ ରହିଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୁକେଶ ରାନୀ ସହ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ କରାଇବା ସହ ଖୋଲାଖୋଲି ମିଶିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା । ରାନୀ ମୁକେଶର ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ସହଜରେ ମିଶି ପାରୁ ନଥିଲା ।

କିଛିଦିନ ପରେ ମୁକେଶ କିଛି ସାଙ୍କଙ୍କ ସହ ମିଶି ରାନୀକୁ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ଖୁଆଇ ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ରାନୀକୁ ନିଶା ଅବସ୍ଥାରେ ଜଣେପରେ ଜଣେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ।

ଏହାପରେ ରାନୀ ସହିତ ମୁକେଶ ଅନ୍ୟସମୟରେ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା ।  ରାନୀ  ମନାକଲେ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବାକୁ ବି ପଛାଉ ନଥିଲା ମୁକେଶ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ପରେ ରାନୀ ପୋଲିସ ଆଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଥିଲା । ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଅନ୍ୟ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।  

 

   Related Posts