Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ମିଛ ଧର୍ମ କହି ଫସାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ : ନିଜ ସହାୟତା ପାଇଁ ଭିଡିଓ କରି ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ଯୁବତୀ

22/06/2019 at 11:24 AM

ସିକର ୨୨/୬: ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସର ହୋଶ ଉଡ଼ିଯାଇଛି। ଯୁବତୀ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମିଛ ଧର୍ମ କହି ଶାହରୁଖ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲା। ନିଶା ଜିନିଷ ଖୁଆଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ କରିଥିଲା। ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଅନ୍ୟ ୩/୪ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା। ସେହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ୧୬ବର୍ଷର ଥିବାବେଳେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲା। ଏବେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୧୯ବର୍ଷ।

ଯୁବତୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଧୋକା ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତା’ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ। ଯୁବତୀ କୋଚିଙ୍ଗ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକାଇ ତାଙ୍କସ ହ ମାରପିଟ କରିଥିଲା। ଏବେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଉଛି। ଶାହରୁଖ ତାଙ୍କୁ ପିଛା କରି କରି ତାଙ୍କ ଘର ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚିଯାଉଛି। ଏବେ ସେ ଧମକ ଦେଇଛି ଯେ ୩ମାସ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଯିବ। କେହି ତା’ର କିଛି କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

ଯୁବତୀ ଜଣକ ଯୁବକର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିନପାରି ନିଜର ସହାୟତା ପାଇଁ ୧.୩୪ମିନିଟର ଏବଂ ୧.୦୭ମିନିଟର ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ କରି ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯୁବତୀ ଏବେ ଲିଖିତ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିନାହାନ୍ତି। ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲେ ସେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିବେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯୁବତୀ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପଢ଼ିବାବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts