Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ : ପୁରୀ ରେଲୱେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କ୍ବାର୍ଟର ଭିତରେ ପଶି ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା

17/12/2018 at 3:41 PM

ପୁରୀ ୧୭|୧୨: ପୁରୀରେ ଦିନ ଦ୍ବିପହରେ ଘରେ ପଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ପୁରୀ ରେଲୱେ କଲୋନୀରେ  କ୍ବାର୍ଟରରେ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଚାଣକ୍ୟ ବିଏନଆର ହୋଟେଲର ଠିକ୍ ପଛପଟେ ଥିବା ରେଲୱେ କଲୋନୀର ସି-୭୫ ନମ୍ବର କ୍ବାର୍ଟରରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ରେଲୱେ ହସପିଟାଲର ଡାକ୍ତର ଏସ. କେ. ସାହୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ କ୍ବାଟରରେ ଏକୁଟିଆ ଥିବାବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।   ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ସୁଜାତା ସାହୁ । ତାଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୪୦ ହେବ ।

ସ୍ବାମୀ ହସପିଟାଲକୁ ପଳେଇଥିବାବେଳେ ଜାଭିଅର ସ୍କୁଲରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଏକମାତ୍ର ପୁଅ ସ୍କୁଲ ପଳେଇଥିଲେ । ସୁଜାତା ଘରେ ଏକାକୀ ଥିଲେ ।କିଏ ଓ କାହିଁକି ଏଭଳି ହତ୍ୟା ଘଟାଇଛି ତାହା ଏଯାଏଁ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପୁରୀ ସିଟି ଡିଏସ୍‌ପି ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ୍ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଡାକ୍ତର ଏସ.କେ ସାହୁଙ୍କ ଘର ବାରିପଦାରେ । ସେ ଗତ ୭ ବର୍ଷ ହେଲା ପୁରୀ ରେଲୱେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅଛନ୍ତି । ସପରିବାର ରେଲୱେ କଲୋନିର କ୍ବାଟରରେ ରହିଆସୁଛନ୍ତି । ଖବର ପାଇବା ପରେ ଡାକ୍ତର ସାହୁ ଓ ତାଙ୍କ ପୁ୍ଅ ସ୍କୁଲରୁ ଆସି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ କାହା ସହିତ କୌଣସି ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା ନଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସମ୍ଭବତଃ କେହି ଲୁଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ଆଶଂକା କରାଯାଉଛି ।

ଡ୍ରଇଁ ରୁମରେ ସୁଜାତାଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଶରୀର ମୁହଁମାଡି ପଡିଥିବାବେଳେ ଟିଭି ଚାଲୁ ରହିଛି । ସମ୍ଭବତଃ ସୁଜାତା ଟିଭି ଦେଖୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଘରର ଆସବାବପତ୍ର ଠିକ୍ ଠାକ୍ ରହିଥିବାରୁ ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ନେଇ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ପଡିଛି । ଦିନ ଦ୍ବିପହରରେ କଲୋନୀ ଭିତରେ ପଶି ଏମିତି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇବା ନେଇ ପୁରୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଛି ।

   Related Posts