Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ବାବା ବେଶରେ ଆସି ହାତରୁ ବିଭୂତି ବାହାର କରି ଚକ୍‌ମା ଦେଖାଇଲେ, ଅଚେତ୍ କରାଇ ଲୁଟିନେଲେ ସୁନାମୁଦି ସହ ୩୪ହଜାର ଟଙ୍କା

6/08/2019 at 11:02 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬|୮: ବାବା ବେଶରେ ଆସି ହାତରୁ ବିଭୂତି ବାହାର କରିବାର ଚକ୍‌ମା ଦେଖାଇଲେ । ଆଉ କରାଇ ଲୁଟିନେଲେ ସୁନାମୁଦି ସହ ୩୪ହଜାର ଟଙ୍କା । ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ହାଉସିଂବୋର୍ଡ ଅଂଚଳରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଖୋରାକ୍‌ ଯୋଗାଇଛି ।

ମାଉଜର ମୁନରେ ନୁହେଁ, କି କୌଣସି ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ନୁହେଁ । ବାବା ବେଶରେ ଆସି ହାତରୁ ବିଭୂତି ବାହାର କରିବାର ଚକ୍‌ମା ଦେଖାଇଲେ । ଆଉ ଅଚେତ କରାଇ ଲୁଟିନେଲେ ସୁନାମୁଦି ସହ ୩୪ହଜାର ଟଙ୍କା । ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ହାଉସିଂବୋର୍ଡ ଅଂଚଳରେ ଏଭଳି ଏକ ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ନୋଟାରୀ ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ । ସାଧୁ ବେଶରେ ୨ଜଣ ନୋଟାରୀଙ୍କ ଅଫିସକୁ ପଶୁଛନ୍ତି । ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେଠାରୁ ବାହାରି ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଉ ଚେତା ଫେରିବା ବେଳକୁ ଡ୍ର ଖୋଲା । ନଗଦ ଟଙ୍କା ଆଉ ହାତରେ ଥିବା ସୁନାମୁଦି ଗାଏବ୍‌ । କ’ଣ ଥିଲା ପୂରା ଘଟଣା ଟିକେ ଶୁଣନ୍ତୁ ।

ଭଣ୍ଡବାବାଙ୍କ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡ଼ି ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଏହି ନୋଟାରୀ ଜଣକ । ହେଲେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ଏମାନଙ୍କ ପଂଝାରୁ ଖସିଯାଇଥିଲେ ସେଇ ଅଂଚଳର ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା । ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏଣୁତେଣୁ ଗପି ପ୍ରଥମେ ବିଶ୍ବାସ ଜନ୍ମାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏହି ବାବା ଦୁଇ ଜଣ । ହେଲେ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ମହିଳା ଜଣକୁ ଚାଲାକି କରି ଘରେ ନପୁରାଇବାରୁ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲେ ଏହି ସାଧୁ ବେଶରେ ଆସିଥିବା ଲୁଟେରା ।

ରାଜଧାନୀରେ ଏବେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ପ୍ରାଦୁର୍ଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଛି ପୋଲିସ । ଆଉ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଟାକ ପରେ ଗୋଟେ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରୁଛି । ତଥାପି ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । କୌଣସି ଅଚିହ୍ନା ଲୋକଙ୍କୁ ଘରେ ପୁରାନ୍ତୁ ନାହିଁ । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସଂଦେହ ଘେରକୁ ଆସିଲେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ୍‌ କରନ୍ତୁ । ସତର୍କତା ଓ ସଚେତନତା ହିଁ ଯେ କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ ।

   Related Posts