Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟିନେଲେ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା

13/11/2020 at 3:08 PM

ସୋର ୧୩।୧୧: ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ରସାଲପୁର ବଜାରରେ ଜଣେ ଗହଣା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗୁରୁବାର ରାତି ୧୦ଟା ବେଳେ ଦୋକାନୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ରଣା ରସାଳପୁର ବଜାରରେ ଥିବା ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଛିନ୍ତାଇର ଶିକାର ହୋଇଥିବାର ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

କସବା ଫାଣ୍ଡି ପାଖକୁ ଲାଗି ସଲଟରୋଡ଼ କଡରେ ତାଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟି ଯାଇଥିଲେ ବି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଖସି ପଳାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀ ରଣା ବଜାରରୁ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ନିଜ ଘର ଜୟଦେବ କସବା ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଘର ଆଗରେ ଛିଡା ହୋଇ ଗେଟ୍ ଖୋଲୁଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍ ରସାଲପୁର ଆଡୁ ୨ଟି ବାଇକରେ ୪ ଜଣ ଯୁବକ ଆସି ଟେଲଙ୍ଗା କଟୁରିରେ ବେକକୁ ଚଟା ମାରିଥିଲେ ।

ତଳେ ପଡି ଚିତ୍କାର କରିବା ସମୟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ପାଖରେ ଥିବା ଦୋକାନରୁ ନେଇ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ ରସାଲପୁର ଆଡକୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ପାଖାପାଖି ୫୦୦ ଗ୍ରାମର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ୧ କେଜି ରୂପା ଅଳଙ୍କାର, ନଗଦ ୩୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ ହୋଇଯାଇ ଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଖବର ପାଇ କସବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

   Related Posts