Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପିଟିଲା ଅଟୋ, ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ : ଆଜି ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ, ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବେ ୩୪୨ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏଥର କମ୍ ବର୍ଷା, ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଅଧିକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଗଞ୍ଜେଇ ବୋଝେଇ କାର୍‌ ଜବତ, ୨ଗିରଫ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌, ଅଡୁଆରେ ପୋଲିସ
  • ||

ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

15/10/2019 at 3:48 PM

ଉଦଳା ୧୫।୧୦: କଲେଜରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ବାଇକରେ ଆସି ଦୁଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମହିଳା ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟିନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉଦଳା ଥାନା ଅଂଚଳରେ । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଉଦଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜ୍ୟୋତିନଗର ଅଂଚଳରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଛିନତାଇ ହୋଇଛି । ଉଦଳା କଲେଜରେ ଇଂରାଜୀ ବିଭାଗରେ ଅଧ୍ୟାପିକା ଥିବା ରହେନା ସୁଲତାନ କଲେଜରୁ ଫେରି ଘରକୁ ଆସୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ପହଂଚିଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍ ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କ ପଛରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଏକ ବାଇକରେ ଆସି ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନାଚେନ୍ ଲୁଟି ନେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଅଧ୍ୟାପିକା ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ କେବଳ ମହିଳାଙ୍କ ଚେନରେ ଲାଗିଥିବା ଲକେଟ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ସୁନାଚେନର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିପାରିନାହିଁ । ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ସୁନାଚେନଟି ୩ଭରିର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାର ମୂଲ୍ୟ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଲୁଟ୍ ହେବା ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସର ଅପାରଗତାକୁ ପଦାରେ ପକାଇଛି । 

   Related Posts