Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ମା’ କାଳୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଥାନାରେ ଏତଲା

19/11/2020 at 2:17 PM

ସାଲେପୁର ୧୯।୧୧: କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଚୌଦ୍ବାର ସ୍ଥିତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମା’ କାଳୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଛି । ଗୁରୁବାର ସକାଳୁ ମନ୍ଦିରର ପୂଜକ ମନ୍ଦିରକୁ ଆସି ଦେଖିବା ବେଳକୁ ମନ୍ଦିରର ହୁଣ୍ଡି ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପଡିଥିଲା । ମନ୍ଦିରର ପଛ ପଟ ଫାଟକ ଖୋଲା ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପରେ ମନ୍ଦିରକୁ ଆସିବା ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ମନ୍ଦିରର ଦ୍ବାର ତଡା ହୋଇ ମା’ କାଳୀଙ୍କର ସୁନା ମୁକୁଟ, ହାର, ସୁନା, ଚାନ୍ଦି ଓ ପିତ୍ତଳର ଆସବାବପତ୍ରକୁ କେହି ଚୋରି କରି ନେଇଯାଇଛି । ଏପରି କି ମା’ଙ୍କ ସୁନାର ଆଖିକୁ ମଧ୍ୟ ତାଡ଼ି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଲୁଟ୍ ନେଇ ପୂଜକ ମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା କମିଟିକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । କମିଟି ସମସ୍ୟ ଆସିବା ପରେ ଚୌଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଏ ନେଇ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦିଆଯାଇଛି । ଚୌଦ୍ବାର ଥାନା ଆଇଆଇସି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ୍ କରିବା ସହିତ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମକୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଡକାଯାଇଛି । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ଆସିବା ପରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ଜଣାପଡିବ ।

   Related Posts