Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ସିରିଜ୍ ଲୁଟ୍ କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

11/10/2019 at 8:23 AM

ସୋର ୧୧।୧୦:  ସୋର ଅଞ୍ଚଳରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା । ସିରିଜ୍ ଲୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଗତକାଲି ରାତିରେ ଗୋପାଳପୁର ସାଇ ଅଟୋମୋବାଇଲ ଫାଇନାନ୍ସର ମନୋଜ ମହାନ୍ତି ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ନିଜ ଗ୍ରାମ ସାରୁପଦା ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଛଅପୋଲିଆଠାରେ ୩ଜଣ ଲୁଟେରା ମନୋଜଙ୍କ ବାଇକ୍ ଅଟକାଇଥିଲେ । ବନ୍ଧୁକ ଓ ଭୁଜାଲି ଦେଖାଇ ୨୧ହଜାର ଟଙ୍କା ସହ ମୋବାଇଲ ଛଡାଇ ନେଇଛନ୍ତି ।

ସେହିପରି ବାଲେଶ୍ବରରୁ ଭଦ୍ରକ ଯାଉଥିବା ରାଜସ୍ଥାନ ମାର୍ବଲ ବ୍ୟବସାୟୀ ଦିନେଶ କୁମାରଙ୍କ ବାଇକ୍ ଅଟକାଇ ବନ୍ଧୁକ ଓ ଭୁଜାଲି ଦେଖାଇ ୫ ଲୁଟେରା ତାଙ୍କଠାରୁ ୧୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୋବାଇଲ ଛଡାଇ ନେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଉଭୟ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ସୋର କୁପାରି ରାସ୍ତା ନଦୀ ଗାଁଠାରେ ଏକ ବାଇକ୍ ଜବତ କରିଛି । ଛିନତାଇ ଘଟଣାରେ ସୋର ପୋଲିସ ଛାନଭିନ୍ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଟେର ପାଇନି।

ବୁଧବାର ରାତିରେ ମଧ୍ୟ ଦୟାବନ୍ଧ ଠାରେ ମା’ ମଙ୍ଗଳା ଗହଣା ଦୋକାନ ମାଲିକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ନାୟକ ଓ ସୁଶାନ୍ତ ବାରିକଙ୍କଠାରୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା, ମୋବାଇଲ ଓ ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ସୁନା ହାର ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଗତକାଲି ରାତିରେ ପୁଣି ଦୁଇଟି ଛିନତାଇ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧା ବଢି ଯାଇଛି । ସିରିଜ୍ ଛିନତାଇ ଯୋଗୁଁ ସୋର ପୋଲିସ ଆଖିର ନିଦ ହଜିଯାଇଛି ।

   Related Posts