Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ରାସ୍ତାରେ ଦୁଇ ଚାରିଟା ନୋଟ୍ ପକାଇଦେଲେ, କିନ୍ତୁ ଭ୍ୟାନ୍‌ରୁ ଲୁଟିନେଲେ ୭୨ଲକ୍ଷ

17/03/2020 at 3:39 PM

ଫରିଦାବାଦ ୧୭।୩: ଦିଲ୍ଲୀ ନିକଟସ୍ଥ ଫରିଦାବାଦରେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସମ୍ମୁଖରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା ଏକ କ୍ୟାସ୍ ଭ୍ୟାନରୁ ୭୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଖସି ପଳାଇଛନ୍ତି । ଫରିଦାବାଦର ଏକ ନମ୍ବର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଫିଲ୍ମି ଷ୍ଟାଇଲରେ ଲୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ଶାଖାରୁ ନଗଦ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଆସିଥିବା କ୍ୟାସ୍ ଭ୍ୟାନର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଗାଡି ସମ୍ମୁଖରେ କିଛି ନୋଟ୍ ପଡିଛି ବୋଲି । ସେ ଏହି ନୋଟଗୁଡିକ ନେବାକୁ ଓହ୍ଲାଇବା ମାତ୍ରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଗାଡିରେ ଥିବା ନୋଟ୍ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ବାକ୍ସକୁ ନେଇ  ଖସି ପଳାଇଥିଲେ ।

ଫରିଦାବାଦ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ତିନିରୁ ଚାରିଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏହି ଘଟଣା ଘଟାଇଛନ୍ତି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ କ୍ୟାସ୍ ଭ୍ୟାନର ଡ୍ରାଇଭରକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଗାଡି ଆଗରେ କିଛି ନୋଟ୍ ପଡିଛି। କ୍ୟାସ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଲୋଭରେ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଗାଡିରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପଡିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଫିଲ୍ମି ଷ୍ଟାଇଲରେ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ଥିବା ବାକ୍ସକୁ ଭ୍ୟାନରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ |

କିଛି ସମୟ ପରେ, କ୍ୟାସ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କ ଗାଡିରୁ ଏକ ବାକ୍ସ ନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ | ସେ କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଡ୍ରାଇଭର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବାକ୍ସରେ ପ୍ରାୟ ୭୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, କ୍ୟାସ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ନଗଦ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା । ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଏସିପି କ୍ରାଇମ୍, ଏସିପି ଏନଆଇଟି ଏବଂ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ଏବଂ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ କୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts