Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ପୋଲିସ ପରିଚୟ ପତ୍ର ଦେଖାଇ ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କଠୁ ପୁଣି ସୁନାଗହଣା ଲୁଟ୍

10/02/2019 at 1:59 PM

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୧୦|୨:  ପୋଲିସ ପରିଚୟ ପତ୍ର ଦେଖାଇ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍ କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ବ୍ରହ୍ମପୁର ବୈଦ୍ୟନାଥପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜୟପ୍ରକାଶନଗର ନିକଟରେ ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । କେତେକ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ପୋଲିସ ପରିଚୟ ପତ୍ର ଦେଖାଇ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କଠୁ ୮୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତ୍ତି ଏକ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଏଭଳି ଲୁଟ୍ ର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ରାଜ କୁମାରୀ ପାତ୍ର ଓ ଭାସ୍କର ପାତ୍ର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ବ୍ରହ୍ମପୁର ସେଲଟାକ୍ସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ପୋଲିସ ପରିଚୟ ପତ୍ର ଦେଖାଇ ବିଶ୍ବାସ ଜନ୍ମାଇଥିଲେ । ଆଗରେ ଚୋର ଅଛନ୍ତି ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଫଳରେ ରାଜକୁମାରୀ ପାତ୍ର ନିଜେ ପିନ୍ଧିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଳଙ୍କାର ବାହାର କରି ଏକ କାଗଜରେ ଗୁଡାଇ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ରାଜକୁମାରୀ ପାତ୍ରଙ୍କଠାରୁ ଅଳଙ୍କାର ପୁଡାଟି ଝାମ୍ପିନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଦୁଇ ଥର ଏଭଳି ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟିନେଇଥିଲେ ।

   Related Posts