Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

30/05/2019 at 8:04 AM

ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ୩୦|୫:  ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ଡେଙ୍ଗାଡି ପଂଚାୟତ ପଥରପୁଞ୍ଜି ଗାଁରେ ଲୁଟ୍ ହୋଇଛି । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଡାକ୍ତର ବାହାନ ଦାସଙ୍କ ଘରୁ ଚୋରି କରିଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ବାରିପଟର ଦୁଇ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଘରେ ପଶିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ରୂପା ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଗାଁର ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଘରୁ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ବାହାନ ଦାସଙ୍କ ଘର ଗାଁର ଶେଷକୁ ଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମାନେ ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରିରେ ବାରିପଟର ଦୁଇ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଘରେ ପସି । ଘର ପେଢି ଆଲମିରା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଇଛନ୍ତି । ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ୨୦ ଗ୍ରାମ, ରୂପା ପାଉଁଜି ୨ ହଳ ଟଙ୍କା ୪୫୦୦ ନେବା ସହ ୩ଟି ଘରେ ଚୋରି ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ବାହାନ ଆଡପଡାରେ ଡାକ୍ତର ଥିବାବେଳେ ସେ ମେଡିକାଲରେ ଡ୍ୟୁଟି ଦେଉଥିଲେ । କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିକଟସ୍ଥ ଗାଁରେ ଚୋରି ହୋଇଥିଲା । ଆଜି ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ଘଟିଛି ଅଘଟଣ ଗାଁରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେଇଛି । ଗରମ ଦିନ ହେତୁ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଂଚି ନାହିଁ ।

   Related Posts