Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗରରେ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ,୩ ଆହତ, ଗୁରୁତର ଏମକେସିଜିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

17/11/2019 at 10:17 PM

କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ୧୭।୧୧: ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି କବି ସୂର୍ଯ୍ୟନଗରରେ ରବିବାର କାତି ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ଜଣଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏମକେସିଜି ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ଘଟଣା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆହତ ୩ ଜଣ ହେଉଛନ୍ତି କୃଷ୍ଣ ମାଝୀ, ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସେଠୀ ଓ ସୀମାଞ୍ଚଳ ବିଶୋଇ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା  ଗୁରୁତର ରହିଛି। କୃଷ୍ଣ, ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ ସୀମାଞ୍ଚଳ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ରାସ୍ତାରେ ଅଣ୍ଡା ଖାଇବାକୁ ଏକ ଦୋକାନରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସୀମାଞ୍ଚଳଙ୍କ ଶାଳକ ଓ ତଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ୩ ଜଣ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ରାସ୍ତାରେ ଦୌଡୁଥିଲାବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ କେହି ଶାହସ ବି କରିପାରିନଥିଲେ।

ସୀମାଞ୍ଚଳଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୀମାଞ୍ଚଳଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ଥିଲେ। ତେବେ ରବିବାର ସୀମାଞ୍ଚଳଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶଳା ରାସ୍ତାରେ ଦେଖି ସୁଯୋଗ ହାତଛଡା କରିନଥିଲା। ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହ ସୀମାଞ୍ଚଳଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ବେଳେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ କୃଷ୍ଣ ଅଟକାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣରୁ ବର୍ତ୍ତି ନାହାନ୍ତି। ଘଟଣାପରେ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖିଛି।

   Related Posts