Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ନିଆଳି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନାଳକୁ ଖସିପଡିଲା ଟ୍ରକ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ମୁନିଗୁଡା : ଅପରେସନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ଲିନ୍, ୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଚାଷୀଙ୍କୁ କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସିରିଜ ମର୍ଡର ପରେ କଟକରେ ଫୁଟିଛି ବୋମା : ମିଠା ଦୋକାନ ଉପରେ ବୋମା ମାଡ କରି ଫେରାର ହେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଟେର ପାଉନି ପୋଲିସ

24/07/2019 at 4:20 PM

କଟକ ୨୪|୭: ଗୋଟିଏ ପଟେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅନ୍ୟପଟେ ଫୁଟଲା ବୋମା ।କଟକ ରେ ବିଗିଡିବାରେ ଲାଗିଛି ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ।୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ଟି ମର୍ଡର କରି ପୋଲିସକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଥିବା, ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ବୋମାମାଡ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଯାହା ପୋଲିସର ପାରିବା ପଣିଆକୁ ପଦାରେ ପକାଇଛି ।ଖାନନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରିଖିଥିବା ବେଳେ ଅପରାଧୀର ଟେର ପାଉନି ପୋଲିସ ।

ମାଡ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଅପରାଧୀ । ଖାନନଗର ଦୁର୍ଗା ଘର ନିକଟରେ ଥିବା ବେହେରା ସୁଇଟ୍ସ ଷ୍ଟଲ ଉପରେ ହୋଇଛି ବୋମା ମାଡ । ଦୁଇଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏକ ବାଇକରେ ଆସି ଦୋକାନ ଉପରକୁ ବୋମା ଫିଙ୍ଗିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଦୋକାନ ମାଲିକ । ତେବେ ଦୋକାନଙ୍କ କାହା ସହ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା ନଥିବା କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅ ଖାନନଗର ଯୁବକ ସଂଘର ସଂପାଦକ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ କାହା ସହ ଶତ୍ରୁତା ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ବୋମା ମାଡ ଖବର ପାଇ ବାଦାମବାଡି ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥାଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଦୋକାନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କେବଳ ବୋମା ମାଡ ପରେ ହୋଉଥିବା ଧୁଆଁ ର ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଛି ।ତେଣୁ ନିକଟରେ ଲାଗିଥିବା ଅନ୍ୟ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଗୁଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗାଡିରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଗାମୁଛାରେ ମୁହଁ ଘୋଡାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।ହେଲେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ବୋମାମାଡ କଲା ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ ।

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ବାଦାମବାଡି ରେ ହୋଇଥିବା ସିରିଜି ବୋମା ମାଡ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ସହରରେ ବୋମା ମାଡ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ନ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା । ଏବେ ପୁଣି ଫୁଟିଛି ବୋମା, ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ କଣ ପଦକ୍ଷପ ନେଉଛି ତାହା ଉପରେ ରହିଛି ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ।

   Related Posts