Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ : ଖଣ୍ଡା ଚୋଟରେ କଟିଗଲା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ହାତ ପାପୁଲି, ଦୁଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର

8/08/2019 at 1:37 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୮|୮: ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଆକ୍ରମଣକାରୀ ।  ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଆଜି ସକାଳ ୧୦ଟା ସମୟରେ ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ରେମୁଣା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖୁସାଲିଗଞ୍ଜ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ସ୍କୁଲର ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଫେରର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥରେ ବଲେଶ୍ବର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଖୁସାଲିଗଞ୍ଜ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକ ସେକ୍ ଗୁଲାମ ସାଦ୍ଦିକ ଆଜି ତାଙ୍କ ସୁନହଟ ଘରୁ ବାହାରି ଗାଡ଼ିରେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ପିଛା କରୁଥିବା ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।

ସାଦ୍ଦିକ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ପହଁଚି ଗାଡିରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ମାତ୍ରେ ଯୁବକ ଦୁଇ ଜଣ ପାଖରେ ରଖିଥିବା ବ୍ୟାଗରୁ ଗୋଟାଏ ବଡ଼ ଖଣ୍ଡା ବାହାରକରି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସାଦ୍ଦିକ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ଅଳ୍ପକେ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଆକ୍ରମଣରେ ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତ ପାପୁଲି ପୁରାପୁରି କଟି ଯାଇଛି । ସ୍କୁଲ ଆଗରେ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ସ୍କୁଲର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସି ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକ ରକ୍ତାକ୍ତ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ  ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବାଲେଶ୍ବର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ଏଭଳି ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବା ସାଦ୍ଦିକ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ରେମୁଣା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts