Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ବାପା ଓ ପୁଅକୁ ଛୁରାମାଡ : ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୁଅ ମୃତ, ବାପା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

6/10/2019 at 9:41 AM

କୋଣାର୍କ ୬।୧୦: ବାପା ଓ ପୁଅକୁ ଛୁରୀ ମାଡ କଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଆଳସାହିରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୁଅ ଦିଲ୍ଲୀପ ସ୍ବାଇଁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ବାପା ସାଧୁ ସ୍ବାଇଁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । କାର୍ ଓ ଛୁରୀ ଜବତ ହୋଇଛି । ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ କାକଟପୁର-ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ରାସ୍ତାରେ ଟାୟାର ଜାଳି ଅବରୋଧ କରଛନ୍ତି । ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୁକମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅସ୍ତରଂଗ ବ୍ଲକ୍ ଝଲିଗି ଗ୍ରାମର ମୁନା ବିଶ୍ବାଳ ଓ ତାର ଚାରି ସହଯୋଗୀ ଏକ କାର ଯୋଗେ ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଅଲଂଗପୁର ପଂଚାୟତ ଆଳସାହିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏତେ ଜଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ଦେଖି ସାଧୁ ସ୍ବାଇଁ ମୁନାକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ପୁଅ ଦିଲୀପ ସ୍ବାଇଁ ଘାଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ବଢ଼ିଥିଲା ।

ମୁନା ଓ ତାର ସହଯୋଗୀ କାରରୁ ଭୁଜାଲି କାଢି ଦିଲ୍ଲୀପ ଛାତିରେ ମାରିଥିଲେ । ବାପା ସାମ୍ନାରେ ପୁଅକୁ ମାରି ବାପା ସାଧୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଜାଲିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଗ୍ରାମବାସୀ ଆସିଯିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ କାର୍ ଛାଡି ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୁଅ ଦିଲ୍ଲୀପର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସାଧୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts