Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ପୋଲିସକୁ ମାଡମାରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଛଡାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

30/10/2019 at 11:23 AM

ନୀଳଗିରିର ୩୦।୧୦:  ପୋଲିସକୁ ମାଡ଼ମାରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଛଡାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଯାଇ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏଥିରେ ତିନିଜଣ କନେଷ୍ଟବଳ  ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନା ଅଧିନ ଜୁରିଆପାଟଣା ଗାଁର ଅଜୟ ମଲିକ ନାମକ ଯୁବକ ରାଉରକେଲା ଅଂଚଳର ସଦାନନ୍ଦ ସାହୁଙ୍କୁ ଜମି ଦେବାକୁ କହି ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ନୀଳଗିରି ଥାନରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଗତକାଲି ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଫିସର ଏସଆଇ ବାସୁଦେବ ସିଂ, ଈଶ୍ୱରପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଅଗରୁ ଚରଣ ଦାସଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣ  କନେଷ୍ଟବଳ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଜୟ ମଲିକଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ସମର୍ଥକ ପୋଲିସଙ୍କୁ ମାଡ଼ମାରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖସାଇ ନେଇଥିଲେ ।

ଆକ୍ରମଣରେ ଖଗେଶ୍ୱର ଜେନା,ରାମକୃଷ୍ଣ ମାଝୀ ଓ ବିଶ୍ୱରଂଜନ ସିଅଳ ନାମକ ତିନିଜଣ କନେଷ୍ଟବଳ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ବହୁ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫ ଜଣ ପୋଲିସ ଗାଁରେ ଅଟକଥିବାବେଳେ ନୀଳଗିରି ଆଇଆଇସି ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଏହା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଭିଣୋଇ ମିନ ମଲ୍ଲିକକୁ ଗିରଫ କରି ନୀଳଗିରି ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଏନେଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts