Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ସାବଧାନ୍। ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା। ନିଛାଟିଆ ରାସ୍ତାରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟି ନେଉଛନ୍ତି ଟଙ୍କା, ମୋବାଇଲ୍, ଗହଣା ଆଉ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ଼

6/11/2018 at 7:39 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬|୧୧: ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା । ଗଲା ୩ଦିନ ଭିତରେ ଭୁବନେଶ୍ବରର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ୮ଟି ଲୁଟ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଲୋକଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଟଙ୍କା, ମୋବାଇଲ, ଗହଣା ଲୁଟି ନେଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ତଦନ୍ତ କରିବା ସହ ପାଟ୍ରୋଲିଂକୁ କଡ଼ାକଡ଼ି କରିବାକୁ କହିଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ।

ସାବଧାନ୍‌ । ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରାନିଛାଟିଆ ରାସ୍ତାରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟି ନେଉଛନ୍ତି ଟଙ୍କା, ମୋବାଇଲ୍‌, ଗହଣା ଆଉ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ଼ଗୋଟେ ଦିନରେ ଖୋଦ୍‌ ରାଜଧାନୀରେ ଏକାଧିକ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସର ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଛିଗଲା ୩ଦିନ ଭିତରେ ଭୁବନେଶ୍ବରର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ୮ ଲୁଟ୍‌ ମାମଲା । ଗଲା ଶନିବାର ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଧୀନରେ ଘଟିଛି ତିନି ତିନିଟି ଲୁଟ୍‌ । ରବିବାର ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନା ଅଧୀନରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଛି ଜଣେ ଲୁଟେରା ।

ସୋମବାର ରାତି ୧୧ଟା ବେଳେ ସହିଦ ନଗର ଥାନା ଅଧୀନରେ ଥିବା ସାଇମନ୍ଦିର ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବାର ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ରାତି ଅଧିଆ ବ୍ଲକିଂ ଓ ଚେକିଂ ଚାଲିଥିବା ସତ୍ବେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି

ପୋଲିସର ଆକ୍ସନକୁ ଖାତିର ନାହିଁ । ରାତିର ଅନ୍ଧାରରେ ରାଜଧାନୀରେ ରାଜ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ଅପରାଧୀ । ଏମିତିରେ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂକୁ ଆହୁରି ଅଧିକ କଡ଼ାକଡ଼ି କରିବା ଏବଂ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଧରିବା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ପାଇଁ ଚାଲେଂଜ ହୋଇପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts