Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଆକାଶରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା ରହସ୍ୟମୟ ବସ୍ତୁ, ବିମାନ ନା ୟୁଏଫଓ ?

19/04/2020 at 12:28 PM

ଲଣ୍ଡନ, ୧୯|୦୪:  ଯେଉଁ ସମୟରେ ସାରା ବିଶ୍ୱ କରୋନା ଭାଇରସର ମୁକାବିଲା କରୁଛି ସେହି ସମୟରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଆକାଶରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଲଣ୍ଡନର କେମ୍ବ୍ରିଜସାୟରରେ ଏପରି ଏକ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେଠାରେ ଲୋକ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଏହା କଣ ସମସ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋର ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହା ବିମାନ ନା ୟୁଏଫଓ କେହି କହିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଆକାଶରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇ ଏହା ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଡେଲିମେଲର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଇଂଲଣ୍ଡର କେମ୍ବ୍ରିଜସାୟରରେ ରହୁଥିବା ୫୫ ବର୍ଷର ଗେରୀ ଅଣ୍ଡରବୁଡ୍ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଆକାଶରେ ଏକି ନିଆଁପିଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଥିଲେ । ସେ ଏହାର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଉଠାଇଥିଲେ । ଏହି ରହସ୍ୟମୟ ବସ୍ତୁର ଫଟୋକୁ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବତୁଳନାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭିନ୍ନ । କୌଣସି ବସ୍ତୁ ଜଳୁଥିବା ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ଓ ପୃଥିବୀ ପୃଷ୍ଠକୁ ଆସୁଥିଲା । ଏହା ଏକ ବଡ ଜିନିଷ ଥିଲା ।ଏହା ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନଟ ଯାଏଁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ହଠାତ କେଉଁଆଡେ ଉଭେଇ ଯାଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ କଣ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

   Related Posts