Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

୮ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା : ଦୋଷୀକୁ ମିଳିଲା ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ

22/12/2018 at 1:11 PM

ରେବାଡ଼ି ୨୨/୧୨ : ୮ ବର୍ଷାର ଶିଶୁକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି ଅଦାଲତ | ହରିୟାଣାର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଦୌରା ଜଜ ନରେଶ କୁମାର ଶୁକ୍ରବାର ୨୨ ବର୍ଷା ବୟସ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି | ଘଟଣା ପାଖାପାଖି ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥିଲା |


ଘଟଣା ହରିୟାଣା ରେବାଡ଼ି ଜିଲ୍ଲାର | ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ନିବାସୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରେବାଡ଼ି ଜିଲ୍ଲା ବାଵଲ ଅଂଚଳରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ | ଗତ ଜୁନ ୮ ତାରିଖରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଔଷଧ ନେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | ଘରେ ତାଙ୍କର ୮ ବର୍ଷାର ଝିଅ ଏକା ଥିଲେ | ଅପରାହ୍ନସେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଘରେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ନଥିଲା | ବାପା ମା ପାଖାପାଖି ଅଂଚଳରେ ଝିଅକୁ ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପାଇନଥିଲେ | ଶେଷରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ସେ ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଶିଶୁକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା |

ନିଖୋଜ ଶିଶୁର ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ୨୨ ବର୍ଷା ବୟସ୍କ ସନ୍ନିକୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ସନ୍ନିର ଘର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ | ସେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲା | ସନ୍ନି ଉପରେ ପୋଲିସ ଆଶଙ୍କା କରି ତାକୁ ଜେରା କରିଥିଲା | ପୋଲିସର ଜେରା ବେଳେ ସନ୍ନି ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା | ସେ କହିଥିଲା ଯେ, ଘରେ କେହିନଥିବାବେଳେ ସେ ଶିଶୁକୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଶିଶୁ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିବା ଆଶଙ୍କାରେ ସେ ଶିଶୁକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା |

ପୋଲିସ ଏହାପରେ ସନ୍ନିରେ ଘରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲା | ସନ୍ନିର ଆଲମିରାରୁ ପୋଲିସ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଥିଲା | ଶିଶୁର ହାତ ଗୋଡ ଓ ମୁହଁ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲା | ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ସନ୍ନିକୁ ଗିରଫ କରି ପୋକସୋ ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତର ଦୋଷ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ପରେ ଅଦାଲତ ତାକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଥିଲେ | ନାବାଳିକା ଶିଶୁକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଥିବା ରେବାଡ଼ିରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା |

   Related Posts