Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

୮ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା : ଦୋଷୀକୁ ମିଳିଲା ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ

22/12/2018 at 1:11 PM

ରେବାଡ଼ି ୨୨/୧୨ : ୮ ବର୍ଷାର ଶିଶୁକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି ଅଦାଲତ | ହରିୟାଣାର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଦୌରା ଜଜ ନରେଶ କୁମାର ଶୁକ୍ରବାର ୨୨ ବର୍ଷା ବୟସ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି | ଘଟଣା ପାଖାପାଖି ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥିଲା |


ଘଟଣା ହରିୟାଣା ରେବାଡ଼ି ଜିଲ୍ଲାର | ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ନିବାସୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରେବାଡ଼ି ଜିଲ୍ଲା ବାଵଲ ଅଂଚଳରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ | ଗତ ଜୁନ ୮ ତାରିଖରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଔଷଧ ନେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | ଘରେ ତାଙ୍କର ୮ ବର୍ଷାର ଝିଅ ଏକା ଥିଲେ | ଅପରାହ୍ନସେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଘରେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ନଥିଲା | ବାପା ମା ପାଖାପାଖି ଅଂଚଳରେ ଝିଅକୁ ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପାଇନଥିଲେ | ଶେଷରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ସେ ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଶିଶୁକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା |

ନିଖୋଜ ଶିଶୁର ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ୨୨ ବର୍ଷା ବୟସ୍କ ସନ୍ନିକୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ସନ୍ନିର ଘର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ | ସେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲା | ସନ୍ନି ଉପରେ ପୋଲିସ ଆଶଙ୍କା କରି ତାକୁ ଜେରା କରିଥିଲା | ପୋଲିସର ଜେରା ବେଳେ ସନ୍ନି ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା | ସେ କହିଥିଲା ଯେ, ଘରେ କେହିନଥିବାବେଳେ ସେ ଶିଶୁକୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଶିଶୁ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିବା ଆଶଙ୍କାରେ ସେ ଶିଶୁକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା |

ପୋଲିସ ଏହାପରେ ସନ୍ନିରେ ଘରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲା | ସନ୍ନିର ଆଲମିରାରୁ ପୋଲିସ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଥିଲା | ଶିଶୁର ହାତ ଗୋଡ ଓ ମୁହଁ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲା | ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ସନ୍ନିକୁ ଗିରଫ କରି ପୋକସୋ ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତର ଦୋଷ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ପରେ ଅଦାଲତ ତାକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଥିଲେ | ନାବାଳିକା ଶିଶୁକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଥିବା ରେବାଡ଼ିରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା |

   Related Posts