Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ ରଖି ୬ଜଣ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଛାତରୁ ଡେଇଁ ଗର୍ଭବତୀ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

19/11/2019 at 9:53 AM

ବ୍ୟାଙ୍କକ୍ ୧୯।୧୧: ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ ରଖି ୬ଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଛାତରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଥାଇଲାଣ୍ଡର ରାଜଧାନୀ ବ୍ୟାଙ୍କକ୍ ରେ ଘଟିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମେସେଜ୍ କରିଥିଲେ । ମେସେଜରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ‘ମୁଁ ଯାଉଛି, ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲପାଏ’ । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପୂର୍ବେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ ।

ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲ । ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇନଥାନ୍ତି ତେବେ ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇସାରିଥାନ୍ତି ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ମା’ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୧୧ ନମ୍ଭେମ୍ବର ରାତିରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ୍ ରେ ବନ୍ଧକ ରଖିଥିଲେ । ସେଠାରେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା । ଝିଅକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାରଣ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଛାତରୁ ଡେଇଁ ଝିଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ମା’ କହିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଘଟଣାକୁ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଘଟଣାର ଦିନ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେ କଣ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

   Related Posts