Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଯୋଡ଼ା ଥାନା ଲହଡ଼ାରେ ୧୨ ବର୍ଷର ନାବାଳାକକୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ପିଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ: ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ନବାଳକ ସାଙ୍ଗ

20/12/2018 at 6:10 PM

ଯୋଡା ୨୦|୧୨:  ଯୋଡ଼ା ଥାନା ଲହଡ଼ାରେ ୧୨ ବର୍ଷର ନାବାଳାକକୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ । ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ସାଙ୍ଗ । ଅପରାଧ ସ୍ବୀକାର କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକକୁ  ବାଳ ସୁଧାର ଗୃହକୁ ପଠାଯାଇଛି ।

ମୋବାଇଲ ପାଇଁ ମାରିଦେଲା । ସାଙ୍ଗ ନେଲା ସାଙ୍ଗର ଜୀବନ । କଅଁଳ ବୟସରେ ଘଟାଇଲା ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ । କେନ୍ଦୁଝର ଯୋଡ଼ା  ଥାନା ଲହଣ୍ଡା ନାବାଳକ  ହତ୍ୟା ଘଟଣା ଉପରୁ ହଟିଛି ପରଦା । ୧୨ ବର୍ଷର ଚନ୍ଦନକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସାଙ୍ଗ । ଚନ୍ଦନ ପାଖରେ ଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ହିଁ ଏହି ହତ୍ୟାର କାରଣ । ମୋବାଇଲ କୁ ଚନ୍ଦନ ତା ସାଙ୍ଗକୁ ଦେଖିବାକୁ କିମ୍ବା ଧରିବାକୁ ଦିଏ ନାହିଁ । ଆଉ ଏଇଥିରୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଦୁଇ ଜଣ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି । ତେବେ ଏଇ ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ଚନ୍ଦନ ଆଜି ଆରପାରିରେ ।

ଚନ୍ଦନ ଉପରେ ରାଗ ଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଙ୍ଗ ତାକୁ ମାଂସ କିଣିବା ପାଇଁ କଳାପାହାଡ଼ ଗାଁକୁ ଡାକିନେଇଥିଲା । ଚନ୍ଦନକୁ ୪-୫ ଜଣ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ମାରପିଟି କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଘରେ ଆସି ଜଣାଇଲା ଅପରାଧୀ ସାଙ୍ଗ । ପରିବାର ଲୋକେ ମୁର୍ମୁଷ ଅବସ୍ଥାରେ ଚନ୍ଦନକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବା ବେଳେ ହିଁ ତାର ପ୍ରାଣ ବାୟୁ ଉଡ଼ିଯାଇଥିଲା । ଯୋଡ଼ା ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକର ଗଂଜିରେ ଚନ୍ଦନକୁ ବନ୍ଧାଯାଇଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ଥିଲା ସାଙ୍ଗ । ପୋଲିସ ତାକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା ପରେ ସବୁ ସତ ମାନିଯାଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ହତ୍ୟାକାରୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବାଳ ସୁଧାର ଗୃହକୁ ପଠାଯାଇଛି…

ସାମାନ୍ୟ ମୋବାଇଲ୍ ଜୀବନ ନେଲା । ଆଉ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ମନ ଗଢ଼ା କାହାଣୀ କହିଲା  ସାଂଗ। ହେଲେ ସନ୍ଦେହରୁ  ବର୍ତ୍ତିପାରିଲାନି ଅଭିଯୁକ୍ତ…

   Related Posts