Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ନାବାଳିକା, ବାପା ପଚାରିବାରୁ କହିଲେ ଏମିତି… ସତ ଜଣାପଡିବା ପରେ ପୋଲିସର ଉଡିଗଲା ହୋସ୍

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୨୬।୧: ତେଲଙ୍ଗନା ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ନାବାଳିକାଙ୍କର ଏକ ମିଛ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଦେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚରେ ଲାଗିପଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ହସ୍ତଗତ ହେଉନଥିଲା । ମାତ୍ର ଯେତେବେଳେ ସତକଥା ଜଣାପଡିଲା ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହୋସ୍ ଉଡିଗଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସଙ୍ଗାରେଡ୍ଡୀରେ ଘରୁ ଟଙ୍କା ଚୋରିକୁ ନେଇ ୧୬ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କର ନିଜ ମା’ଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରି ପଳାଇଥିଲେ । କିଛି ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ । ଘର ଲୋକ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ପାଇନଥିଲେ । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲ । ଘରଲୋକ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଅମିନପୁରରେ ୪ଜଣ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ପରିବାରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।

ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଘରୁ ବାହାରିଯାଇଥିଲେ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ପିଛା କରୁଥିଲା । ସେ ସଂପୃକ୍ତ ବାଇକ୍ ଚାଳକକୁ ଏକ ଚାପୁଡା ମାରିବାରୁ ସେ ଫେରିଯାଇଥିଲେ । ପୁଣି କିଛି ବାଟ ଯିବା ପରେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ପୁନଶ୍ଚ ତାଙ୍କର ପିଛା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ବାଇକ୍ ଚାଳକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଗାଧୋଇବା ବେଳର ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି । ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ସହ ନଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାକୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେବେ । ଫଳରେ ସେ ଡରିଯାଇ ବାଇକ୍ ଚାଳକଙ୍କ ସହ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ବାଇକ୍ ଚାଳକ ତାଙ୍କୁ ଅମିନପୁର ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ୪ଜଣ ମିଶି ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମାତ୍ର ସେଠାରୁ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ମିଳିନଥିଲା । ଏ ଭିତରେ ନାବାଳିକାଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରାଯିବା ପରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇନଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ କଥାରେ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ଡାକି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ସତ କଥା ମାନିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇନଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରକୁ ଫେରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ମିଛ କାହାଣୀ ଘରଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଭୁଲ୍ ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ । ପୋଲିସ ନାବାଳିକାଙ୍କତୁ ତାଗିଦ୍ କରି ଛାଡିଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts