Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ନାବାଳିକା, ବାପା ପଚାରିବାରୁ କହିଲେ ଏମିତି… ସତ ଜଣାପଡିବା ପରେ ପୋଲିସର ଉଡିଗଲା ହୋସ୍

26/01/2020 at 10:20 AM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୨୬।୧: ତେଲଙ୍ଗନା ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ନାବାଳିକାଙ୍କର ଏକ ମିଛ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଦେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚରେ ଲାଗିପଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ହସ୍ତଗତ ହେଉନଥିଲା । ମାତ୍ର ଯେତେବେଳେ ସତକଥା ଜଣାପଡିଲା ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହୋସ୍ ଉଡିଗଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସଙ୍ଗାରେଡ୍ଡୀରେ ଘରୁ ଟଙ୍କା ଚୋରିକୁ ନେଇ ୧୬ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କର ନିଜ ମା’ଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରି ପଳାଇଥିଲେ । କିଛି ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ । ଘର ଲୋକ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ପାଇନଥିଲେ । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲ । ଘରଲୋକ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଅମିନପୁରରେ ୪ଜଣ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ପରିବାରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।

ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଘରୁ ବାହାରିଯାଇଥିଲେ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ପିଛା କରୁଥିଲା । ସେ ସଂପୃକ୍ତ ବାଇକ୍ ଚାଳକକୁ ଏକ ଚାପୁଡା ମାରିବାରୁ ସେ ଫେରିଯାଇଥିଲେ । ପୁଣି କିଛି ବାଟ ଯିବା ପରେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ପୁନଶ୍ଚ ତାଙ୍କର ପିଛା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ବାଇକ୍ ଚାଳକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଗାଧୋଇବା ବେଳର ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି । ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ସହ ନଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାକୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେବେ । ଫଳରେ ସେ ଡରିଯାଇ ବାଇକ୍ ଚାଳକଙ୍କ ସହ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ବାଇକ୍ ଚାଳକ ତାଙ୍କୁ ଅମିନପୁର ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ୪ଜଣ ମିଶି ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମାତ୍ର ସେଠାରୁ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ମିଳିନଥିଲା । ଏ ଭିତରେ ନାବାଳିକାଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରାଯିବା ପରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇନଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ କଥାରେ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ଡାକି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ସତ କଥା ମାନିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇନଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରକୁ ଫେରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ମିଛ କାହାଣୀ ଘରଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଭୁଲ୍ ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ । ପୋଲିସ ନାବାଳିକାଙ୍କତୁ ତାଗିଦ୍ କରି ଛାଡିଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts