Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

୨ବର୍ଷ ତଳୁ ଲାଠିକଟାରୁ ନିଖୋଜ ନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ଅବସ୍ଥାରେ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର

8/02/2019 at 12:10 PM

ରାଉରକେଲା ୮|୨: ରାଉରକେଲାରୁ ନିଖୋଜ ନାବାଳିକାକୁ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ରାଜସ୍ଥାନରୁ ନାବାଳିକାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ କମିସନରେଟ୍ ପୋଲିସ । ୨ ବର୍ଷ ତଳେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଲାଠିକଟା ଅଞ୍ଚଳରୁ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏନେଇ ଲାଠିକଟା ଥାନାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ପୋଲିସ ନାବାଳିକା ବାପାଙ୍କ ନକଲି ଦସ୍ତଖତ ନେଇ ନାବାଳିକାକୁ ସାବାଳିକା ଦର୍ଶାଇ ମାମଲା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲା । ପରେ ନାବାଳିକାର ବାପା ଦିଲ୍ଲୀ  ମହିଳା କମିଶନ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ନିଜ ପରିସୀମା ବାହାରେ ହୋଇଥିଲେ ବି ମାନବିକତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିଲ୍ଲୀ କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ବାତୀ ମାଲିୱାଲ ଝିଅକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ।

ଯୌନ ଶୋଷଣର ଶିକାର ହୋଇ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ୯ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିଶନ ଅଗ୍ରୱାଲ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲେ । ସୁଯୋଗ ପାଇ ବାପାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ନାବାଳିକା ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଲାଠିକଟା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବାର ୨ ବର୍ଷ ପରେ ଚୁପ୍ ବସି ରହିଥିଲା ବୋଲି ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଟ୍ବିଟରରେ ଓଡିଶା ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭର୍ସନା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts