Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକ, ମୁହଁ ଖୋଲିବାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ନିର୍ଧୁମ ପିଟିଲେ

15/02/2019 at 7:20 PM

ଜାମସେଦପୁର ୧୫/୨-ଟ୍ୟୁସନ ଯାଉଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ । ପାଟି ଖୋଲିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକ ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାମନଗର ଉଲଡ଼ିହ ଅଂଚଳରେ । ୫ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜଣେ ନାବାଳିକା ସରସ୍ଵତୀ ପୂଜା ପୂର୍ବଦିନ ଟ୍ୟୁସନ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେହି ଗାଁର ଜ୪ ଜଣ ଯୁବକ ଦୁଇଟି ବାଇକରେ ଆସି ଟେକି ନେଇଥିଲେ । ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୁହଁରେ ରୁମାଲ ବାନ୍ଧି ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଜାଣିବାପରେ ଘରେ ଆସି ଏ ବିଷୟରେ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ । ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିବାରୁ ନାବାଳିକା ଏ ବିଷୟରେ କାହାକୁ କିଛି କହି ନଥିଲେ । ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଏହି କଥା ପଚରିବା ପରେ ସବୁ ଘଟଣା କହିଥିଲେ ଓ ଏହି ଘଟଣା ସହିତ କେଉଁମାନେ ଜଡ଼ିତ ଥିଲେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ରୋଶନ କୁମାର, ମନୀଷ କୁମାର, ମୁନ୍ନା ଓ ବିକାଶ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କଥା ନାବାଳିକା କହିଥିଲେ । ଏହି ବାବଦରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିବା ପରେ ସେମାନେ ଓଲଟି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ସେମାନେ ସରସ୍ଵତୀପୂଜା ଭସାଣୀରେ ଯାଉଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅନ୍ୟ ଯୁବକମାନେ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଥିଲେ । ଫଳରେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଆ-ଭାଇକୁ ମାରିବା ସହ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମନୀଷ କୁମାର ଫେରାର ଅଛି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି ।

   Related Posts