Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ପୁଣି ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ଏସିଆ କପ୍ କ୍ରିକେଟ‌, ୨୦୨୨ରେ ଖେଳାଯିବ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ
  • ||
  • ଗୋପ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ସିଲ୍ : ମ୍ୟାନେଜର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରମ୍‌ଜାନ୍ ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପରେ କଟକଣା ଲଗାଇଲା ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ୭ଦିନ ବନ୍ଦ, ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଳନ ବାରଣ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା, ପ୍ରେମିକ ଦୁଆରେ ପ୍ରେମିକା, ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦେଇଛି ଧାରଣା
  • ||
  • କଟକ : ଗିରଫ ହେଲା ହାଇଦରର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବ୍, ସୋମବାର ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲେ ତାଲା, ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଭଡା ଘରୁ ମିଳିଲା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାୟୀ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

୧୫ ଦିନ ହେଲା ସୁଧାରଗୃହରୁ ନିଖୋଜ ନାବାଳିକା

1/05/2018 at 5:26 AM

୧୫ ଦିନ ହେଲା ସୁଧାରଗୃହରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ନାବାଳିକା ଝିଅର ସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଥାନା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ସବୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଗୁହାରୀ କରି ଥକି ପଡିଲେଣି ବାପା ମା । ଝିଅର କୈ।ଣସି ସନ୍ଧାନ ମିଳୁନାହିଁ । ଝିଅକୁ ମାରି ଦିଆଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିବା ବଳେ ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଥିବା ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ସୂରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଖୋଜିଖୋଜି ବାପାମାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଶୁଖୁନି । ଝିଅ ବଞ୍ଚିଛି କି ତାକୁ ମାରି ଦିଆଯାଇଛି ସେ ସନ୍ଦେହରେ ଥାନାଠାରୁ ଅଫିସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠିକୁ ଦୈ।ଡୁଛନ୍ତି ହଲେ କୈ।ଣସି ଉତ୍ତର ମିଳୁନାହିଁ । ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଫତେଗଡ ଥାନା ଦୁବପଲ୍ଲି ଗଁ।ର ରବି ନାୟକ ଭୂବନେଶ୍ବରରେ କାମ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଗଁ।ରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ୧୪ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଗତମାସ ୨୮ ତାରିଖରେ ଗଞାମ ଜିଲ୍ଲା ଜିରାବାଡି ଗଁ।ର ପ୍ରସନ୍ନ ନାୟକ ଏବଂ ତାର ପରିବାର ଲୋକ ଘରେ ପଶି ଉଠାଇନେଇଥିଲେ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ରବିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନରି ଫତେଗଡ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ନାବାଳିକାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ପ୍ରସନ୍ନକୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ୍ ପଠାଇଥିଲା । ନାବାଳିକାକୁ ନୟାଗଡ ସହରରେ ଥିବା ତପସ୍ୟା ନାମକ ଏକ ସୁଧାର ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । ତବେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ୭ ତାରିଖରୁ ସେଠାରୁ କେଉଆଡେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ନାବାଳିକାର ଘରଲୋକ ଝିଅକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଜିରାବାଡି ଯାଇଥିଲେ ହଲେ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ମାରଧର କରିବାରୁ ସେମାନେ ପେରିଆସି ନୟାଗଡ ଟାଉନ୍ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ହଲେ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଝିଅକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇନାହିଁ । କେହି ତାଙ୍କ ଗୁହାରୀ ଶୁଣୁନଥିବା ରବି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଝିଅକୁତୁରନ୍ତ ଖୋଜି ବାହାର କରିବାକୁ ପରିବାର ଲୋକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ସୁଧାର ଗୃହର ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିବା ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ସୂରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ତବେ ନିଖୋଜ ସମ୍ପର୍କରେ ଉଭୟ ସୁଧାର ଗୃହ ଏବଂ ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନ୍ ତରଫରୁ ଶିଶୁ କିଶୋର ନ୍ୟାୟ ନିୟମ ଅନୂଯାୟୀ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ତାର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି ଏବଂ ଅତିଶିଘ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ନାବାଳିକାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

Leave a Reply

   Related Posts