Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||
  • ଓଏସଏପି ଯବାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • କ୍ଲାସରୁମ୍ ଭିତରକୁ ପଶିଆସିଲା ବାଘ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କଲା ଘାଇଲା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୫୯୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମାର୍ଗଶିର ଗୁରୁବାରରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ହୁଣ୍ଡି ଓ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ : ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇ ୪ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୧୭ ନର ପିଶାଚ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଟେର୍‌ ପାଉନି ପୋଲିସ

6/11/2021 at 5:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୧ : ମଣିଷ ଏଭଳି ତଳ ସ୍ତରକୁ ଖସିପାରନ୍ତି ଯାହାର ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କାଜାକିସ୍ତାନରେ । ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇ ଏକ ପରିତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ଘଟଣା ସାରା ଦେଶରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି । ୧୭ ଜଣ ନର ପିଶାଚ ୪ ଦିନ ଧରି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଖୁଲାସା ହୋଇଛି । ଜଣେ କ୍ୟାବ୍‌ ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରଥମେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ କାରରେ ବସାଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା । ପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ନାବାଳିକ ଜଣକ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ । ଘଟଣା ଦିନ ସେ ବଜାରକୁ ଯାଇ କିଛି କିଣାକିଣି କରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଯୁବକ ନିଶା ଦେଇ କାରରେ ଅପହରଣ କରିନେଇଥି​ଲେ । ହୋସ୍‌ ଆସିବା ବେଳକୁ ସେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ନଦୀ କୂଳରେ ଥିଲେ । ବିରୋଧ କରିବାକୁ ନଦୀ​‌ରେ ବୁଡାଇ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ଚୁପ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ପୀଡିତା । ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ଏକ ପରିତ୍ତ୍ୟକ୍ତ କୋଠରୀକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ​‌ସେଠାକୁ ଡାକିଥିଳେ । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ଘରେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ପୀଡିତା ।

ପୀଡିତା ନାବାଳିକା ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ କହିଛନ୍ତି, ୪ ଦିନ ଧରି ସେହି ଘରେ ରଖି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କୌଶଳ କ୍ରମେ ସେଠାରୁ ଖସିଆସି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଘଟଣା ବାବଦରେ କହିଥିଲେ ପୀଡିତା । ପୀଡିତାଙ୍କ ମା’ ଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଉ । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

   Related Posts