Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ଭଉଣୀ-ଭିଣୋଇଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିବା ନାବାଳିକାକୁ ଉଠେଇନେଲେ ୫ ଯୁବକ: ଉଲଗ୍ନ କରି ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ, ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ

14/05/2019 at 6:41 PM

ମହାକାଳପଡା ୧୪|୫: କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ଜମ୍ବୁ ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନା ବତିଘର ଗ୍ରାମରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।ଭଉଣୀ-ଭିଣୋଇଙ୍କ ସହ ମଟରସାଇକଲରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ୫ଜଣ ମଦ୍ୟପ ଯୁବକ ଉଠାଇନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିବା ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇଦେଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି କାଲି ସଂଧ୍ୟା ସମୟରେ  ଜଣେ ନାବାଳିକା  ତାର ଭଉଣି ଭଣେଇ ସହିତ ବତିଘର ଲାଇଟ ହାଉସ ନିକଟ ରାସ୍ତାରେ ମଟର ସାଇକଲରେ ଯାଉଥିଲେ । ଲଂଚ୍‌ ଘାଟ ନିକଟରେ  ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ସେହି ଅଂଚଳର ୫ଜଣ ଯୁବକ ବସି ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲେ । ଏହି ଯୁବକମାନେ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଗାଡି ଅଟକାଇ ତାଙ୍କୁ ଅତର୍କିତଭାବେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଭିଣୋଇ ଜଣକ ଅଚେତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ମଦ୍ୟପ ଯୁବକମାନେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଟେକି ନେଇଥିଲେ । ନାବାଳିକଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଯୁବକଙ୍କ ପିଚ୍ଛା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଜଂଗଲ ମଧ୍ୟରେ ମଦ୍ୟପମାନେ ନାବାଳିକଙ୍କୁ ଉଲଗ୍ନ କରି  ଭିଡଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ସାନ ଭଉଣୀକୁ ମଦ୍ୟପଙ୍କ କବଳରୁ  ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ବଡଭଉଣୀ  ଚେଷ୍ଟା କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଯୁବକମାନେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିବା ସହିତ ଅସଦାଆଚରଣ କରିଥିଲେ । ଏମାନଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ସେଠାରେ ରୁଣ୍ଡ ହେବାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ସେ ସ୍ଥାନ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ନାବାଳିକା ଓ ତାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ।  ନାବାଳିକାଂକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବତୀଘର ମେଡିକାଲ ରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।  ଆଜି ଜମ୍ବୁ ଥାନାରେ ନାବାଳିକା ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

 ନାବାଳିକା ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତକୁ ଚିହ୍ନି ଥିବାର କହିଛନ୍ତି । ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ବତିଘର ଗ୍ରାମରର ବୋଲି ନାବାଳିକା କହିଛନ୍ତି ।    

   Related Posts