Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ମା’ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୪୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୨୦୩ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଭଟଲି ବ୍ଲକ୍ କେଲେଙ୍ଗାପାଲିର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସାଲିଆ ସାହିରୁ ୫ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୬ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ : ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବହୁଜନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଧମକ-“ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକଲେ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେବି”

24/01/2019 at 4:36 PM

ଅଲବର ୨୪/୧ : ରାଜସ୍ଥାନର ବଡୋଦାମେବରେ ପୁଣି ଲଜ୍ଜା | ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଆରୀ ସକାଳୁ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରିନାହିଁ | ନାବାଳିକା ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସକାଳୁ ସ୍କୁଲକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ୪ଟା ରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବାପରେ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ | ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳେ ନାବାଳିକା ସ୍କୁଲ ପାଖ ବିଲରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଝିଆରୀ ନିଖୋଜ ହେବ ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ନାବାଳିକା ତାଙ୍କର ହିଁ ଝିଆରୀ | ହୋସ ଆସିବା ପରେ ନାବାଳିକା ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ | ନାବାଳିକା କହିଥିଲେ ଯେ, ସକାଳେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ସମୟରେ ତାଲିମ ଖାନ ନାମକ ଯୁବକ ତାର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ନାବାଳିକାକୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ବାଇକରେ ବସାଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା | ନାବାଳିକା ଚିତ୍କାର କରିବାରୁ ଛୁରୀ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ଡରିଯାଇ ନାବାଳିକା ଚୁପ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାକୁ ଏକ ବିଲକୁ ନେଇଯାଇ ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ନାବାଳିକାକୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଲରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ |


ରାମଗଡ଼ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ଉପନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଥିବା ଭାରତୀୟ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜଗତ ସିଂ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓରେ ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି | ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଭଡକୀ ଯାଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଯଦି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକରିବ ତାହେଲେ ସେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଗାଁରେ ପଶି ଯାହା କ୍ଷତି କରିବେ ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଦାୟୀ ହେବ |

   Related Posts