Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||
  • ଥରିଲା ପାକିସ୍ତାନ, ୪.୫ ତୀବ୍ରତାର ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ : ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବହୁଜନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଧମକ-“ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକଲେ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେବି”

24/01/2019 at 4:36 PM

ଅଲବର ୨୪/୧ : ରାଜସ୍ଥାନର ବଡୋଦାମେବରେ ପୁଣି ଲଜ୍ଜା | ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଆରୀ ସକାଳୁ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରିନାହିଁ | ନାବାଳିକା ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସକାଳୁ ସ୍କୁଲକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ୪ଟା ରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବାପରେ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ | ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳେ ନାବାଳିକା ସ୍କୁଲ ପାଖ ବିଲରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଝିଆରୀ ନିଖୋଜ ହେବ ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ନାବାଳିକା ତାଙ୍କର ହିଁ ଝିଆରୀ | ହୋସ ଆସିବା ପରେ ନାବାଳିକା ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ | ନାବାଳିକା କହିଥିଲେ ଯେ, ସକାଳେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ସମୟରେ ତାଲିମ ଖାନ ନାମକ ଯୁବକ ତାର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ନାବାଳିକାକୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ବାଇକରେ ବସାଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା | ନାବାଳିକା ଚିତ୍କାର କରିବାରୁ ଛୁରୀ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ଡରିଯାଇ ନାବାଳିକା ଚୁପ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାକୁ ଏକ ବିଲକୁ ନେଇଯାଇ ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ନାବାଳିକାକୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଲରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ |


ରାମଗଡ଼ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ଉପନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଥିବା ଭାରତୀୟ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜଗତ ସିଂ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓରେ ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି | ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଭଡକୀ ଯାଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଯଦି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକରିବ ତାହେଲେ ସେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଗାଁରେ ପଶି ଯାହା କ୍ଷତି କରିବେ ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଦାୟୀ ହେବ |

   Related Posts