Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ନେଲା ପ୍ରେମିକ, ହେଲେ ବନ୍ଦଘରେ ରଖି ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ୭ମାସ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

28/12/2018 at 7:34 PM

ଲୁଧିଆନା ୨୮/୧୨- ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ଘଟଣା ପୁରୁଣା ହୋଇପାରେ, ହେଲେ ଆମେ ଯେଉଁ ଘଟଣା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଟିକେ ଭିନ୍ନ । ଆଜି ଯାହା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଏଭଳି ଘଟଣା କେବେ ଆପଣ ଶୁଣି ନ ଥିବେ । ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ଗୋଟିଏ ନାବାଳିକା  ଝିଅକୁ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ଫସାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତିଦେଇ ଉଠାଇନେବା ପରେ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସହମିଶି କରିଛି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଞ୍ଜାବର ହୈବୋବାଲ ଥାନା ଅଂଚଳରେ । ନାବାଳିକା ଜଣକ ନିଜ ବଡ଼ ଭଉଣି ସହ ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ସେହି ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ  ଘରଠାରୁ ମାତ୍ର ଅଳ୍ପଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ସହ ତାଙ୍କର ଗଢ଼ିଉଠିଥିଲା ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ।

ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଯୁବକ ଜଣକ ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକା ସହ ବାରମ୍ବାର ରଖୁଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । କିନ୍ତୁ ଏତିକିରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ମନ ବୁଝିଲା ନାହିଁ ।

ନାବାଳିକାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ ଯୁବକ । ବିବାହ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ନାବାଳିକାକୁ ୭ମାସ ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲେ ଯୁବକ । ସେ ନିଜର ଆଉ ୨ ଭାଇଙ୍କ ସହ ମିଶି ୭ମାସ ଧରି ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ନାବାଳିକା ଏହି ରାକ୍ଷସମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଖସିବାକୁ କୌଣସି ବାଟ ପାଉ ନ ଥିଲେ । ଦିନେ ମୋବାଇଲଟିଏ ହାତରେ ପଡ଼ିବାପରେ ଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ଫୋନ କରି ଏ ବାବଦରେ ଜଣାଇଥିଲା ନାବାଳିକା । ତା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ସେହି ଜାଗାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts