Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ନେଲା ପ୍ରେମିକ, ହେଲେ ବନ୍ଦଘରେ ରଖି ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ୭ମାସ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

28/12/2018 at 7:34 PM

ଲୁଧିଆନା ୨୮/୧୨- ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ଘଟଣା ପୁରୁଣା ହୋଇପାରେ, ହେଲେ ଆମେ ଯେଉଁ ଘଟଣା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଟିକେ ଭିନ୍ନ । ଆଜି ଯାହା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଏଭଳି ଘଟଣା କେବେ ଆପଣ ଶୁଣି ନ ଥିବେ । ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ଗୋଟିଏ ନାବାଳିକା  ଝିଅକୁ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ଫସାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତିଦେଇ ଉଠାଇନେବା ପରେ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସହମିଶି କରିଛି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ।

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଞ୍ଜାବର ହୈବୋବାଲ ଥାନା ଅଂଚଳରେ । ନାବାଳିକା ଜଣକ ନିଜ ବଡ଼ ଭଉଣି ସହ ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ସେହି ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ  ଘରଠାରୁ ମାତ୍ର ଅଳ୍ପଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ସହ ତାଙ୍କର ଗଢ଼ିଉଠିଥିଲା ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ।

ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଯୁବକ ଜଣକ ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକା ସହ ବାରମ୍ବାର ରଖୁଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । କିନ୍ତୁ ଏତିକିରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ମନ ବୁଝିଲା ନାହିଁ ।

ନାବାଳିକାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ ଯୁବକ । ବିବାହ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ନାବାଳିକାକୁ ୭ମାସ ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲେ ଯୁବକ । ସେ ନିଜର ଆଉ ୨ ଭାଇଙ୍କ ସହ ମିଶି ୭ମାସ ଧରି ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ନାବାଳିକା ଏହି ରାକ୍ଷସମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଖସିବାକୁ କୌଣସି ବାଟ ପାଉ ନ ଥିଲେ । ଦିନେ ମୋବାଇଲଟିଏ ହାତରେ ପଡ଼ିବାପରେ ଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ଫୋନ କରି ଏ ବାବଦରେ ଜଣାଇଥିଲା ନାବାଳିକା । ତା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ସେହି ଜାଗାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts