Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ଏସିଡ ଫିଙ୍ଗି ହତ୍ୟା

20/08/2020 at 9:54 AM

ଭଦୋହୀ ୨୦/୮: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଭଦୋହୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨ଦିନ ତଳେ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ୧୭ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକାଙ୍କ ଶବ ନଦୀ କୂଳରୁ ମିଳିଛି। ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ଗାଁ ପାଖରେ ହିଁ ଇଟା ଭାଟି ସଞ୍ଜାଳକ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏସିଡ ଫିଙ୍ଗି ହତ୍ୟା କରିଛି।

ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ତଦନ୍ତରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ହତ୍ୟା କଥା ସାମନାକୁ ଆସିନାହିଁ। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ୫ଜଣ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପ୍ୟାନେଲରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯିବ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ୧୭ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକା ପଡ଼ିଆରେ ଗାଈ ଚରାଇବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ହଠାତ୍ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ୍ ଧାରା ୩୬୩ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଶବ ନଦୀ କୂଳରେ ବୁଦାରେ ଫସିଥିଲା। ଶବ ପୂରାପୂରି ଫୁଲି ଯାଇଥିଲା। ନାବାଳିକାଙ୍କ ଉପରେ ଏସିଡ ପକାଯାଇଥିଲା।

ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯାଇଛି। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ​‌ରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ହତ୍ୟା କଥା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାମନାକୁ ଆସିନାହିଁ। ଏବେ କେବଳ ପାଣିରେ ବୁଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ କଥା ସାମନାକୁ ଆସିଛି।

ସେ କହିଛି ଯେ ଯେଉଁଭଳି ପରିବାର ଦ୍ବାରା ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଉଛି,ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯିବ। ୫ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଟିମ୍ ଆଜି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବ,ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ମାମଲାରେ ଯେଉଁଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ତାହାର ଉତ୍ତର ମିଳିବ।

  

   Related Posts