Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଘରକୁ ଟିଉସନ ପଢିବାକୁ ଆସୁଥିବା ନାବାଳିକାକୁ ମାରି ଟ୍ରଲି ବେଗରେ ପୁରାଇ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ : ହତ୍ୟାକାରୀ ଦମ୍ପତି ଗିରଫ

11/11/2018 at 6:27 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୧୧ : ତିମାରପୁର ଅଂଚଳରୁ ଏକ ଟ୍ରଲି ବ୍ୟାଗରୁ ଜଣେ ୧୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ନାବାଳିକାର ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ | ନାବାଳିକାକୁ ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତି ହତ୍ୟା କରି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି | ହତ୍ୟାକାରୀ ଦମ୍ପତି ହେଲେ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରଜବ ଏବଂ ତାର ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସ୍ତ୍ରୀ ରୁକସାର | ହତ୍ୟାକାରୀ ଦମ୍ପତିକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି | ତେବେ ନାବାଳିକା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଡିସିପି ଏ.କେ.ଠାକୁର |

ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ନାବାଳିକା ଜଣକ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଘରକୁ ଟିଉସନ ପଢିବାକୁ ଯାଉଥିଲା | ଗତ ୫ଦିନ ହେଲା ସେମାନେ ନାବାଳିକାକୁ ନିଶ୍ଚେତକ ଦେଇ ନିଜ ଘରେ ରଖିଥିଲେ | ଗତ ୨୭ ତାରିଖରେ ନାବାଳିକାକୁ ହତ୍ୟା କରି ତାର ମୃତଦେହକୁ ଏକ ଟ୍ରଲି ବ୍ୟାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ରଜବ ତିମାରପୁରର ଏକ ରାସ୍ତା କଡରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା | ପରଦିନ ପୋଲିସ ବ୍ୟାଗଟିକୁ ଜବତ କରିଥିଲା |

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନାବାଳିକାର ଆଧାର କାର୍ଡ ନଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେ ସ୍କୁଲ ଯାଇପାରୁନଥିଲେ | ଏହା ଜାଣି ଏହି ଦମ୍ପତି ନାବାଳିକାର ବାପାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ପଢ଼େଇଦେବେ ଆଉ ଏଇଥିପାଇଁ କୌଣସି ଫିସ ମଧ୍ୟ ନେବେ ନାହିଁ | ଦମ୍ପତିଙ୍କ କଥାରେ ନାବାଳିକାର ବାପା ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ରୁକସାର ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ |

ଗତ ୨୨ ତାରିଖରେ ନାବାଳିକା ପଢିବାକୁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ | ଏନେଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ତେବେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି କୌଣସି ତଦନ୍ତ କରିନଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋଲିସ ଆଗରୁ ଏହି ଦମ୍ପତିକୁ ଜେରା କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବଂଚି ଯାଇଥାନ୍ତା ବୋଲି ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି |

ପୋଲିସର ଜେରା ବେଳେ ହତ୍ୟାକାରୀ ରାଜାବ କହିଥିଲା ଯେ, ଗତ ୨୨ ତାରିଖରେ ନାବାଳିକାର ହାତରେ ଆଘାତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଯେତେବେଳେ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ରାଜାବ ତାକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲା | ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ଯୋଗୁଁ ନାବାଳିକା ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଯେତେବେଳେ ରାଜାବ ଏବଂ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ, ନାବାଳିକାର ବାପା ପୋଲିସରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାକୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ତାର ତଂଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |

ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବ ପରେ ପୋଲିସ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ | ସିସିଟିଭିରେ ପୋଲିସ ଦେଖିଥିଲା ଯେ ରଜବ ନିଜ ସ୍କୁଟରରେ ଏକ ବ୍ୟାଗ ଧରି କେଉଁଆଡକୁ ବାହାରିଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁ ବ୍ୟାଗ ଧରି ଘରୁ ବାହାରିବା ଫୁଟେଜରେ ପୋଲିସ ଦେଖିଥିଲା ସେହି ବ୍ୟାଗରୁ ହିଁ ନାବାଳିକାର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ | ନାବାଳିକାକୁ ଯେଉଁ ରୁମଲରେ ତଂଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ସେହି ରୁମଲ ଓ ତାଙ୍କ ସାର୍ଟ ମଧ୍ୟ ରଜବ ଘରୁ ଜବତ ହୋଇଥିଲା |

ରଜବ ଦର୍ଜୀ କାମ କରୁଥିଲା | ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ରଜବ ନିଜ ସାବତ ମାର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ଜେଲରେ ଥିଲା ଏବଂ ଜାମିନରେ ଆସିଥିଲା |

   Related Posts