Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋର : ଭାଇ ପୋଛିଦେଲା ଭଉଣୀ ମଥାର ସିନ୍ଦୁର, ଶାଳକର ଠେଙ୍ଗାମାଡ଼ରେ ଭିଣୋଇ ମୃତ
  • ||

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁରରେ ୪ ମହଲା କୋଠାରୁ ଡେଇଁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ; ପ୍ରେମଜନିତ କାରଣ ସନ୍ଦେହ

31/08/2018 at 3:28 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୧/୮ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଅଂଚଳରେ ଏକ ଲେଡ଼ିଜ ହଷ୍ଟେଲରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ନାବାଳିକା ଜଣକ ଲେଡ଼ିଜ ହଷ୍ଟେଲର ୪ ମହଲା କୋଠା ଉପରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ନାବାଳିକା କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ସେ ସାମ୍ବାଦିଦକତା ପଢ଼ୁଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି | ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣ ପଡିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ପ୍ରେମ ଜନିତ ବୋଲି ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ପରେ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି | ପ୍ରତେକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏହି ନାବାଳିକା ହଷ୍ଟେଲର ୪ ମହଲା କୋଠା ଉପରକୁ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ତଳକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ | ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଛି | ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଛି | ସେମାନେ ପହଂଚିବା ପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିବା | ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଛି |

   Related Posts