Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଥାନାରୁ ବାହାର କରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଆଇନ କାନୁନର ପାଠ ପଢ଼ାଇଲେ ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକା… ପଢ଼ନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର

4/11/2019 at 7:23 PM

ହମୀରପୁର୪/୧୧: ଜଣେ ନାବାଳିକା ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେବା ଲାଗି ଥାନାରେ ହୋହାଲ୍ଲା କରିଛନ୍ତି। ନାବାଳିକାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଥାନାରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଛି। ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ସୁମେରପୁରର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପ୍ରତିଦିନ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିବା କଥା ନାବାଳିକାଙ୍କ ମାଆ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ତୁରନ୍ତ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି  ଥାନାକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ କିନ୍ତୁ ନାବାଳିକା  ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଥାନାରେ ନାବାଳିକା ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କହିଥିଲେ। ସେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେବା ପାଇଁ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସେ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ।

 କିନ୍ତୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ହରି ନାରାୟଣ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ନ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ ନାବାଳିକା ଥାନାରେ ହଙ୍ଗମା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆଇନ କାନୁନ୍‌ ପାଠ ପଢ଼ାଇଥିଲେ। ଦୁଇଜଣ ସହ ମତିରେ ସେ ଦୁହେଁ ସରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି ନାବାଳିକା କହିଥିଲେ।  ତମେ କିଏ ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନାବାଳିକା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ।

ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେଖି ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା। ନାବାଳିକଙ୍କ ମାଆ ଆସିବା ପରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

   Related Posts