Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ନାବାଳିକା ଝିଆରୀକୁ ନିଶାସକ୍ତ କରି ଦାଦା କରୁଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ; ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲ

25/11/2018 at 1:30 PM

ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜା ଜନକ ଘଟଣା | ଦାଦା ନିଜ ଝିଆରୀକୁ ପ୍ରଥମେ ନିଶାସକ୍ତ କଲା ଏବଂ ପରେ ତା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା | ତଥାପି ଦାଦାର ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲାନି ଯେ, ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି ଝିଆରୀକୁ ବ୍ଲାକମେଲ କଲା | କେବଳ ବ୍ଲାକମେଲ ନୁହେଁ ପୁଣି ସେହି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ଗୁଡିକୁ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଲା | ପୀଡିତା କୌଣସି ଉପାୟରେ ଭିଡିଓ ଜବତ କରି ଏସଏସପିଙ୍କୁ ଦେଖାଇ ଅକ୍ଟୋବର ୨୨ ତାରିଖରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ |

ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ହୋଶିୟାରପୁର ଅଂଚଳର | ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କ ମାମଲା ଆଧାରରେ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ପ୍ରାୟ ମାସେ ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦାଦା ରାକେଶ କୁମାର, ଶୁଭମ ଏବଂ କମ୍ବଳ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା | ଏବେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି | ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପୀଡିତା ନିଜ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ପ୍ରବଳ ବିନ୍ଧିଥିଲା | ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥା ନେଇ ସେ ଦାଦା ରାକେଶ କୁମାରକୁ କହିଥିଲେ | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦାଦା ରାକେଶ କୁମାର ମଉକାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାଣିରେ ହିରୋଇନ ମିଶାଇ ସେହି ମିଶ୍ରଣକୁ ପୀଡିତାଙ୍କ ନାକରେ ଢ଼ାଲିଦେଇଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଯେବେ ବି ପୀଡିତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧିଲେ ରାକେଶ ତାଙ୍କୁ ଏକ ପୁଡିଆ ଧରେଇ ଦେଉଥିଲା | ପୀଡିତ ରାକେଶ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖି ସେ ପୁଡିଆରେ ଥିବା ନିଶାକୁ ଔଷଧ ଭାବି ଖାଇଦେଉଥିଲେ | ଧୀରେ ଧୀରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ସେହି ନିଶାର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଗଲା | ରାକେଶ ପାଇଁ ଏହା ଥିଲା ଏକ ସ୍ଵର୍ଣ ସୁଯୋଗ | ନିଶା ନନେଲେ ପୀଡିତ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଦୁର୍ବଳ ଏବଂ ହାଲିଆ ହେଲା ଭଳି ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ସେହି ନିଶା ଧରେଇ ଦିଆଯାଉଥିଲା | ଆଉ ସେହି ନିଶା ପାଇଁ ରାକେଶ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା | ପୀଡିତା ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସବୁଥିରେ ରହି ହେଇଯାଉଥିଲେ | ନିଶା ନେବା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କ କିଛି ମାନେ ରହୁନଥିଲା | ଏହାର ମଉକା ଉଠାଇ ରାକେଶ ଝିଆରୀ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରୁଥିଲା | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି |

   Related Posts