Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ପୁଣି ଅସଦାଚରଣର ଶିକାର ନାବାଳିକା : ନା ମାନେ ନା

30/05/2018 at 11:20 AM

ନାବାଳିକାକୁ ଅସଦାଚରଣ ଘଟଣାର ୧୫ ଦିନ ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି । ଏ ଯାଏଁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବାରେ ପୋଲିସ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ନୟାଗଡ ସଦରଥାନା ବୋଦାପଡା ଅଞ୍ଚଳରେ ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ ୧୩ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କୁ ଗଁ।ର ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ପରିଡା ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ନେଇ ସଦରଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟିଉସନ୍ରୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଗଁ। ଛକରେ ତାକୁ ଅଟକାଇ ତା ସାଙ୍ଗରେ ଗଁ।କୁ ଯିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କହିଥିଲା । ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ନାବାଳିକାର ସାଇକେଲ୍ର ପଛରେ ବସି ଯାଇଥିଲା । ବାଟରେ ନିଛାଟିଆ ଯାଗା ଦେଖି ତାକୁ ପୋଖରୀ ହୁଡା ନିକଟରେ ଥିବା ବୁଦାମୁଳକୁ ଟେକି ନେଇ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା । ସେ ସମୟରେ ଏକ ବାଇକରେ ଗଁ।ର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିବାରୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇଯାଇଥିଲା । ନାବାଳିକା ଘରକୁ ଯାଇ ତାର ମାକୁ ସବୁକଥା କହିଥିଲା । ନାବାଳିକାର ମା ଶ୍ରୀକା’ଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ପଚାରିବା ସମୟରେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରଙ୍କନିଧି ଷଣ୍ଢ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳିଳ ଭାହାରେ ଗାଳି କରିବା ସହ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ରାତିରେ ନାବାଳିକର ମା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସଦରଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ହଲେ ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଜଣାଇନଥିଲେ । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାକୁ ଚପାଇ ରଖିଥିଲା । ତବେ ଏହା ଭିତରେ ୧୫ ଦିନ ବିତିଯାଇଥିବାବଳେ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ଚାପରେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରୁନଥିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଗାଡିରେ ତେଲ ପକାଇବାକୁ ତାଙ୍କ ଝିଅଠାରୁ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ପୋଲିସ ନେଇଛି ବୋଲି ନାବାଳିକାର ଅଜା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମାମଲାରୁଜୁ କରାଯାଇ କୋର୍ଟରେ ନାବାଳିକାର ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଅତିଶିଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ଥନାଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର ଦିନକୁଦିନ ବଢୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ଗତ କିଛିଦିନ ତଳେ ଡି.ଜି.ପି. ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ ରେଡ୍ଫ୍ଲାଗ୍ ଅ’ର୍ଭୁକ୍ତ କରିବା ସହ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦଶେ ଜାରିକରିଥିଲେ । ହଲେ ନୟାଗଡ ସଦର ପୋଲିସ ଏଥିରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ।

Leave a Reply

   Related Posts