Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ନାବାଳିକା ଝିଆରୀକୁ ମଉସାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ : ପାଟି କରିବାରୁ ମାଉସୀ ସହ ମିଶି ଛୁରୀ ମାରିଲା ମଉସା

4/12/2019 at 4:39 PM

ରାଉରକେଲା ୪।୧୨: ରାଉରକେଲାରେ ପୁଣି ଲଜ୍ଜା । ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଉସାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ନାବାଳିକା ।ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କଲେ , ଆଉ କଥା ପ୍ରଘଟ ନକରିବାକୁ କହି ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟ କଲେ । ଅନେକ ଦିନ ହେବ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ରାଉରକେଲା ପ୍ଲାଣ୍ଟସାଇଟ୍ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋପବନ୍ଧୁପାଲିରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମଉସା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧ କରି ଦୌଡି ପଳାଇ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାବେଳେ ଏକ ଛୁରୀରେ ମଉସା ମାଉସୀ  ତାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ଏବେ ସହରର ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଆକ୍ରମଣରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଆଖି ପାଖରେ ଗଭୀର କ୍ଷତ ହୋଇଛି । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଏ ନେଇ ପ୍ଲାଣ୍ଟସାଇଟ୍ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଉକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କର କେତେକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମଉସାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନରେ ଉଠାଇ ରଖିଛନ୍ତି ।

ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ବସ୍ତିର ଜଣେ ମହିଳା ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଥାନାକୁ ଯିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ଅଟକାଇଥିଲା । ଏପରିକି ସେଠାକୁ ଖବର ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମଉସା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ । ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କଲେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସାନ ଭାଇକୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦିଆଯାଉଥିଲା । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଡରିଯାଇ କାହାକୁ କିଛି କହି ନଥିଲେ।

ହେଲେ ଗତକାଲି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମଉସା ଦୁଷ୍କର୍ମ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ବେଳେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଡରି ଘରୁ ଦୌଡି ପଳାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସହ ନିଜ ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ନାବାଳିକା । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts