Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ଲଜ୍ଜା : ୮ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ପଡୋଶୀ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

4/12/2019 at 12:12 PM

ନିଆଳି ୦୪।୧୨: କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଆଳି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଠବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ନିଆଳି ଥାନା ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

ସୂତନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ନିଆଳି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ୮ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।  ନାବାଳିକାକୁ ନିଜର ଜଣେ  ସଂପର୍କୀୟ ପଡ଼ୋଶି ଭାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନିଆଳି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି  । ଗତ ରବିବାର ଦିନ ସଂଧ୍ୟା ବେଳେ ଝିଅଟି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ତାକୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇଁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଡାକି ଦୁଷ୍କର୍ମ  ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।  ଘଟଣାକୁ ସମାଧାନ ପାଇଁ ଗାଁରେ ସଭା ଡକା ଯାଇଥିଲେ  । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ୟାର  ସମାଧାନ  ନହେବାରୁ ଝିଅର ମା ନିଆଳି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା ପରେ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରାଯିବ ବୋଲି ନିଆଳି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts