Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଛାତ୍ରୀଜଣକ କାନ୍ଦିକାନ୍ଦି କହିଲା , ମାର୍କ ବଢ଼େଇବା ଲାଗି ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ କଲେ ଏପରି କାମ…..

24/12/2018 at 6:17 PM

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ୨୪/୧୨- ଗୁରୁ ଶିଷ୍ୟ ପରମ୍ପରାରେ ଏବେ କଳଙ୍କ । ଆଜିକାଲି ଛାତ୍ରୀ ବି ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହଁନ୍ତି ଶକ୍ଷକଙ୍କ ପାଖରେ । ଅନେକ ଛାତ୍ରୀ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାରେ ଶିକାର ହେବାର ଉଦାହରଣ ବି ଅଛି । ସେମିତି ଏକ ଘଟଣା । ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ମାର୍କ ବଢ଼ାଇବାକୁ କହିବାରୁ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ କରିଛନ୍ତି ଏହିଭଳି କାମ । 

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ର ଶାସ୍ତ୍ରୀନଗର ଅଂଚଳର ଏକ ଘୋରେଇ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । ଛାତ୍ରୀଜଣକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ କରି ନଥିବାରୁ କମ୍ ନମ୍ବର ରଖିବାର ଆଶଙ୍କା ଥିଲା । ସେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ କରି ନଥିବାରୁ ତା ବାପାଙ୍କୁ ବି ଭୟ କରୁଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ଏବାବଦରେ ଜଣାଇଥିଲା । ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତାଙ୍କସହ ସଂପର୍କ ରଖିଲେ ମାର୍କ ବଢ଼ାଇଦେବା କଥା କହିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ କାହାକୁ କହିପାରି ନଥିଲେ ।

 ଏ ସଂପର୍କରେ ଛାତ୍ରୀଜଣକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଇନିସପେକ୍ଟର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । କହିଛନ୍ତି ,ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ ଜାଣିବାପରେ ଉଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ।

ଏହି ଘଟଣା ବାବଦରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ କାନ୍ଦିକାନ୍ଦି ତା ମମି ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା, ଯାହାକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସ ମାମଲାକୁ ଆଗକୁ ନେଇଛି ।   

   Related Posts