Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀରେ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନା ବାଳିକାକୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ୧୨ ଘଣ୍ଟାକାଳ ବନ୍ଧକ ରଖିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

11/09/2019 at 9:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଚାକିରୀ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଆସିଥିବା ଏକ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକାକୁ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଛି। ପଶ୍ଚିମ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ରବି (୨୫) ଓ ଅଙ୍କିତ (୨୪)। ଝିଅଟିକୁ ଚାକିରୀ କରାଇଦେବେ କହି ସେମାନେ ବସଇ ଦାରାପୁର ଇଏସଆଇ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ଥିବା ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଫ୍ଲାଟରେ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।  

ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଫ୍ଲାଟକୁ ରବି ଓ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ଯିବା ଆସିବା ଦେଖି ହସ୍ପିଟାଲର ସିକ୍ୟୁଟି ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ। ସେଠାକୁ ଯାଇ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ  ବେହୋସ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ। ଘଟଣାନେଇ ସେ  ସୂଚିତ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି। ନାବାଳିକା ଏବେ ତାଙ୍କ ନିଜ ନାଁ ଠିକଣା ବି କହି ପାରୁନାହାନ୍ତି।

ତେବେ ଗତ ସୋମବାର ସେ ଇଏସଆଇ ହସ୍ପିଟାଲ ନିକଟସ୍ଥ ଶିବାଜୀ ପାର୍କରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ଯୁବକ ୨ ଜଣ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ । ନାବାଳିକା ଆୟା ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ସେମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲା । ସେ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା କହିବାରୁ ଯୁବକ ୨ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ପାଲାପାଲି କରି ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ଥିବା ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଫ୍ଲାଟକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନାବାଳିକା କହିଛନ୍ତି।  ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚରା ବେଳେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବସଇ ଦାରାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

   Related Posts