Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରାଉରକେଲାରେ ୪ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ୭ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ନାବାଳକ

3/01/2019 at 4:54 PM

ରାଉରକେଲା ୩|୧: ରାଉରକେଲାରେ ପୁଣି ଏକ ଲଜ୍ଜା ଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ୭ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ନବାଳକ ୪ ବର୍ଷ ବୟସର ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନ ଚାରିଟାବେଳେ ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ବି. ସେକ୍ଟର ବଗଦା ବସ୍ତିରେ ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ପିଜୀତା ନାବାଳିାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଓ ତା ମା ବାପାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପିଡୀତା ନାବାଳିକା ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନାବାଳକ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତିର । ନାବାଳିକା ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ବେଳେ ବାହାରେ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାକୁ ଏକ ନିଛଟିଆ ଯାଗାକୁ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ନାବାଳିକା ତା ପରିବର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲା । ଫଳରେ ନାବାଳିକର ପରିବାର ନାବାଳକ ଘରକୁ ଯାଇ ନାବାଳକର ବାପା ମା କୁ ସବୁ କଥା ଜଣାଇଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ନବାଳକକୁ ତାଗିଦ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।ଅଭିଯୁକ୍ତର ବାପା ରେଳବାଇରେ କାମ କରନ୍ତି ।  ତେବେ ଏତେ କମ ବୟସରୁ ନାବାଳକ ଏଭଳି ଜଘଣ୍ୟ ଅପରାଧ କରିଥିବାରୁ ତାକୁ ଉଚିତ ଶାସ୍ତୀ ଦେବା ପାଇଁ ପିଡୀତାଙ୍କ ପରିବାର ଆଜି ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ   ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଫଳରେ ପୋଲିସ ନାବାଳକ ଏବଂ ତାର ବାପା ଓ ମାଙ୍କୁ ଥାନକୁ ଆଣି ଅଟକ ରଖିବା ସହ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପିଡୀତା ନାବାଳିକର ଡାକ୍ତରୀମାଇନା କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts