Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ପୀଡିତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ

11/07/2021 at 5:01 PM

ରାମଗଡ ୧୧/୦୭ : ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲଓ୍ବର ଜିଲ୍ଲାର ରାମଗଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ସଂପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ନାବାଳିକା ଜଣକ ଘର ନିକଟରୁ କିଛି ଦୂରକୁ ପାଣିଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ୪ ଜଣ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଅପହରଣ କରି ସ୍ଥାନୀୟ କିଶନଗଡକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଜଙ୍ଗଲରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ଫେରାର ବେଳେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ କାବୁ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ଏବଂ ୪ର୍ଥ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ନାବାଳିକାଙ୍କ ପିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ନକରିବା ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଧମକ ଦେବା ସହିତ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦେଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚାପରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତାଙ୍କ ପିତା ରାମଗଡ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ଉକ୍ତ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ସପ୍ତାହେ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଦ୍ବିତୀୟ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ପୀଡିତା ଜଣକ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ୪ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରୁ କିଶନଗଡ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ମୋବାଇଲରୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ତାଙ୍କୁ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନକୁ ଏକା ଆସିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ପୀଡିତାଙ୍କ ପିତା ସେଠାକୁ ଆସିବା ପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଦମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ପୀଡିତା ନାବାଳିକା ପୋଲିସକୁ ନିଜ ବୟାନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୩ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଜିଦ ତରବୀ, ରଫିକ୍ ଏବଂ ମୁସ୍ତାକ୍ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଘଟଣା ପରେ ୩ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା କାବୁ କରାଯାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଆଉ ଜରେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ରାମଗଡ ଡିଏସ୍‌ପି ଓମପ୍ରକାଶ ମିଣା କହିଛନ୍ତି, ୪ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ପୀଡିତାଙ୍କ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ।

   Related Posts