Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବ୍ଲକ ଓ ପୌର ପରିଷଦ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ପଞ୍ଚାୟତରାଜ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନାଙ୍କ ଅଚାନକ ଗସ୍ତ

30/09/2019 at 9:17 PM

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ୩୦।୦୯-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବ୍ଲକ ଓ ପୌର ପରିଷଦ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ପଞ୍ଚାୟତରାଜ  ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନାଙ୍କ ଅଚାନକ ଗସ୍ତ । ସରକାରଙ୍କ ଯୋଜନା ଗୁଡିକ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ସଠିକ ଭାବେ ପହଞ୍ଚୁଛି ନା ନାହିଁ , ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ 5-T ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ସରକରାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ  ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ନା ନାହିଁ ସେସବୁର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି । ଏହସହ ସେଠାରେ ଜନ ଶୁଣାଣି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗନେଇ ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିଥିଲେ । ଖୋର୍ଦ୍ଧ ବ୍ଲକର ବିଡିଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ  ମାନେ ଡେରିରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଥିଲେ  ….

ଅବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ । ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ଅଫିସ ଆସୁନାହାନ୍ତି ।ଆଜି ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନାଙ୍କ ଅଚାନକ ଗସ୍ତ ବେଳେ ଏହା ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି । ଆଜି ଜନଶୁଣାଣି ଥିଲା ।ମନ୍ତ୍ରୀ ମହୋଦୟ ବ୍ଲକରେ ୧୦ଟା୧୦ରେ ହଠାତ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ବ୍ଲକରେ ମାତ୍ର ୩ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ବିଡିଓଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଏକଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ପହଂଚିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଖପ୍ପା ହେବାସହ ବିଡିଓଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଥିଲେ।ମନ୍ତ୍ରୀ ଗୋଟିଗୋଟି କରି ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିଥିଲେ ।  ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ  ସହିତ ଖୋର୍ଦ୍ଧ ବିଧାକୟ ଜିତୁ ମିତ୍ର ଓ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭାପତି ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଦଳେଇ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ

)ବ୍ଲକ୍ ଗସ୍ତ ପରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଖୋର୍ଦ୍ଧ ପୌର ପରିଷଦରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।ସେଠାରେ ପୌର ପରିଷଦର କାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ସରକାରୀ ତାଲିମରେ ଥିବା ହେତୁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।ତେବେ ଏସ୍ପି ଅଫିସ ନିକଟରେ ଡମ୍ପିଙ୍ଗୟାଡ୍ କୁ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦପାଇଁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୋନ୍ ଯୋଗେ ପୌର ପରିଷଦର କାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ କହିବା ସହ ନିଜେ ଡମ୍ପିଙ୍ଗୟାର୍ଡ ସ୍ଥାନ ବୁଲି ଦେଖିଥିଲ । ଖୁବ୍ ଶିଘ୍ର ଖୋର୍ଦ୍ଧ। ଗୁରୁଜଙ୍ଗ ଓ ମକୁନ୍ଦପ୍ରସାଦ ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପ୍ଲାଣ୍ଟ କାର୍ଯୟକ୍ଷମ ହେବ ବୋଲି ମନ୍ତ୍ରୀ  ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts